Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pobrali w piątek 16 października. Para była razem w nieformalnym związku przez dwa lata i długo go ukrywała. Nikt się jednak nie spodziewał ślubu. Para nagle pochwaliła się sesją ślubną na tle lasu.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie pojechali w podróż poślubną

Martyna Wojciechowska wyszła za mąż! PIERWSZE ZDJĘCIA

Martyna Wojciechowska podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN” powiedziała, że nie wyjeżdża z mężem w podróż poślubną: „Teraz praca. Tak się składa, że już 25 października o godzinie 11:30 pierwszy odcinek 12. sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”, a za to dzisiaj jest premiera nowego programu Przemka – „Usłyszcie nas” bardzo ciekawy talent show, więc mogę powiedzieć, że to taki gęsty czas i jest teraz dużo fajnych rzeczy do zrobienia”.

Podróżniczka postanowiła sprostować swoją wypowiedź.  To prawda, że nie poszli w ślady typowej pary młodej i nie wybrali się w podróż poślubną. Natomiast mieli podróż przedślubną!

Martyna Wojciechowska pokazała SUKNIĘ ŚLUBNĄ. Założyła do ślubu KOSZULĘ!

„Zerwała z tradycją i nie pojedzie w podróż poślubną” – czytam na portalach.
No cóż, zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu, więc pojechaliśmy w PODRÓŻ PRZEDŚLUBNĄ!😜 Kamperem, z dala od ludzi i zgiełku miast przemierzyliśmy całą Portugalię z północy na południe. Polecamy! Przy tym szczęśliwie, jak się teraz okazało, zdążyliśmy przed drugą falą pandemii. A Wy dbajcie o siebie, Kochani! I dziękujemy za lawinę wspaniałych życzeń od Was!
Tak, zamierzamy być bardzo szczęśliwi❤️ M&P – napisała Martyna Wojciechowska.

Upubliczniła zdjęcia z prywatnej podróży po Portugalii. Widzimy, że para dobrze się ze sobą czuje i dogaduje.

Szczery wpis Martyny Wojciechowskiej. „Przeszłam ciężkie operacje ratujące życie, chemioterapię…”