Chyba żaden związek w polskim show-biznesie nie zdobył tylu fanów, co Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej. Kiedy wyszło na jaw, że są parą pojawiło się wiele głosów o tym, że są dla siebie idealni i bardzo do siebie pasują. Niestety małżeństwo znanych podróżników rozpadło się szybciej niż ktokolwiek przypuszczał, a większość publiczności broni Martyny jako tej pokrzywdzonej.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się?!

Ostatnio Martyna udzieliła wywiadu w którym zdradziła kilka szczegółów rozstania. Przemek zaś oprócz jednego wpisu na Instagramie pod którym lawinowo spłynęła fala krytyki za to, że porzucił Martynę nie ustosunkowywał się plotek na temat rozpadu ich małżeństwa.

Martyna Wojciechowska wydała OŚWIADCZENIE w sprawie rozstania: „Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija”

Martyna Wojciechowska w wywiadzie o kulisach rozstania z Kossakowskim

Przemysław Kossakowski pierwszy raz o rozstaniu z Martyną Wojciechowską

Kossakowski jednak przerywa milczenie i udziela wywiadu dla gazetki „Kropka TV” dostępnej w sieci sklepów Biedronka. Zdjęcie podróżnika zdobi okładkę pisma, a jak przystało na okładkę jest i dość obszerny wywiad. Były mąż Wojciechowskiej opowiada o swoich początkach w telewizji, bowiem jeszcze do niedawna nie miał z nią wiele wspólnego. Z zawodu jest nauczycielem.

Do 40. roku życia nie miałem nic wspólnego z telewizją, a przed startem TTV byłem bezrobotny, zagubiony i pozbawiony jakichkolwiek perspektyw. I nagle zostałem wrzucony do świata mediów, którego w ogóle nie rozumiałem (śmiech) Przyznam, że wciąż czuję się czasem zagubiony, ale jednocześnie zachodzi we mnie dużo pozytywnych zmian. Jestem świadom swojej sprawczości, a przez to pewność siebie. Doszedłem też do etapu, w którym wiem, czego chcę. To dla mnie ważna rzecz, którą udało mi się osiągnąć między innymi dzięki przyjaźni z osobami z zespołem Downa – zwierza się Kossakowski w rozmowie gazetką.

Gwiazdor TTV przyznał w wywiadzie, że ma też problemy z mówieniem o swoich emocjach.

Cały czas się uczę szczerego mówienia o sobie i swoich emocjach. Ta nauka nigdy się nie skończy, bo jestem dorosłym przedstawicielem neurotypowej większości. Przecież od najmłodszych lat wpaja się nam, że czegoś nie wypada mówić lub robić. Czasami oszukujemy, by coś zyskać, by sprawić komuś przyjemność, ale jednak oszukujemy… – dodaje Kossakowski.

Czyżby w stosunku do Martyny także nie był do końca szczery?

Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska na Balu TVN

scena z: Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska na Telekamerach

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska/fot. AKPA

scena z: Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski

scena z: Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Martyna Wojciechowska Przemysław Kossakowski

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

martyna-i-kossakowski-g-R1