Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemysław Kossakowski (47 l.) spotykają się od kilku miesięcy. Para podróżników nie mówi za wiele o swoim związku, starają się chronić prywatność. Dziennikarka podróżnicza podzieliła się na swoim koncie na Instagramie romantycznym zdjęciem z Przemkiem Kossakowski. Opis zdjęcia wśród fanów pary wzbudził nie małe emocje.

Martyna Wojciechowska wstawiła zabawne zdjęcie z córką; Marysią. Ale MINY!

Martyna Wojciechowska wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim w Amsterdamie?!

Dziennikarka i podróżnik długo ukrywali swój związek. Para po ciężkich początkach związku w końcu ze sobą zamieszkała. Czy teraz przyszedł czas na kolejny krok? Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie na którym widzimy dziennikarkę razem z Przemkiem Kossakowskim. Podróżnik nieśmiało całuje Wojciechowską w policzek. Para na zdjęciu jest szczęśliwa, widać że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Największy szał natomiast spowodował opis jakim opatrzyła selfie Martyna.

WHAT HAPPENS IN AMSTERDAM, STAYS IN AMSTERDAM…😜
M.

Fani byli totalnie w szoku, jednak gratulowali parze szczęścia i miłości.

Cudowne połączenie dwóch szalonych podróżniczych dusz! Bardzo wam kibicuje i uwielbiam oboje. Jak Wy fajnie razem wyglądacie. Szczęścia na każdym krańcu świata!!.  I o to chodzi, by być szczęśliwym. Miłość ponad wszystko.Jesteście jak Pasujące do siebie dwie połówki pomarańczy. Szczęścia!!! – pisali fani podróżniczej pary

Jakiś czas temu Przemek Kossakowski tak wypowiadał się o związku z Martyną:

Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze niż czasami nam się wydaje – opowiadał o życiu  ze swoją kobietą Kossakowski.

Martyna Wojciechowska

scena z: Martyna Wojciechowska, SK: fot. Podlewski/AKPA

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK: fot. Podlewski/AKPA

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK: fot. Podlewski/AKPA

scena z: Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska, SK: fot. Podlewski/AKPA

Fajna z nich para?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Przemysław Kossakowski zdradził TRUDNE początki relacji z Martyną Wojciechowską

Przemek Kossakowski komentuje rewelacje o ślubie z Martyną Wojciechowską

Kossakowski o związku z Martyną Wojciechowską! Zdradził, że..