Marianna Schreiber to celebrytka, która do świata show biznesu weszła przy pomocy „Top model”. I choć kobieta nie zawojowała programu, stała się pełnoprawną celebrytką. Jej konto instagramowe śledzi blisko 30 tysięcy osób, a plotkarskie media rozpisują się na jej temat. Czym zasłużyła sobie na to? Przede wszystkim publicznym praniem brudów, a także poglądami skrajnie różnymi od męża – polityka PiS. A teraz mamy wrażenie, że zrobi się o niej jeszcze głośniej. Wszystko za sprawą książki, która wkrótce ma ujrzeć światło dzienne.

Marianna Schreiber przeżywa rodzinny dramat: „Jest mi przykro”

Marianna Schreiber wydaje książkę

O tym, że już niedługo książka Marianny pojawi się w księgarniach, celebrytka poinformowała na Instagramie. Niedoszła top modelka pokazała już zdjęcie okładki. Zdradziła również, że w utworze pojawią się jej wiersze, a także zdjęcia ze specjalnej sesji. Lektura najpierw ukaże się w wersji elektronicznej. Premierę przewidziano jeszcze przed walentynkami.

Napisana została przeze mnie poezją. Znajduje się w niej 5 rozdziałów, a w każdym z nich jest 10 wierszy oraz zdjęć z sesji zdjęciowej, wykonanej specjalnie na potrzeby książki – pisze Marianna i dodaje – To książka, w której wierszem opisuję myśli, uczucia, wspomnienia, aktualne przeżycia. Znajdziecie w niej także kilka wierszy, które napisałam na początku 2016 roku- chwilę po porodzie). Wiersze pisałam od 16 roku życia.

Myślicie, że będzie bestseller?

scena z: Marianna Schreiber, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Marianna Schreiber, SK:, , Szturmująca showbiznes Marianna Schreiber załatwia sprawy na mieście, fot. AKPA