Marianna Schreiber wzięła udział w programie „Top Model”. W pięć minut zyskała sławę, kiedy okazało się, że jej mężem jest polityk PiS-u, Łukasz Schreiber. Jednak to nie wszystko! Kobieta wzbudza kontrowersje przede wszystkim swoimi nagimi zdjęciami na Instagramie oraz dość odważnymi stylizacjami.

Marianna Schreiber ubrała się NIESTOSOWNIE na galę. Reakcja męża zadziwiająca!

Marianna Schreiber nie dostała zaproszenie od teściów na święta

Marianna Schreiber znów przypomniała o sobie. Wyznała na Twitterze, że nie została zaproszona na święta do rodziny męża przez polityczne poglądy. Wygląda na to, że jej poczynania w show-biznesie odcisnęły piętno na rodzinie:

W rodzinie politycznej jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole – napisała na Twitterze Schreiber.

Następnie żona Łukasza Schreibera w rozmowie z „Co za tydzień” tłumaczyła się z tweeta. Stwierdziła, że wpis był skierowany do osób, które interesują się polityką:

Rodzina to za duże określenie, bo nie chodzi o całą rodzinę, tylko o jej część. Dostaliśmy zaproszenie od teściowej. Celowo napisałam tego tweeta tak, by osoby, które się interesują polityką, wiedziały, o co chodzi. Jest mi smutno, bo widzę, że mąż to przeżywa. Dla mnie największą wartością w życiu jest rodzina, bo tak zostałam wychowana, ale nie wszyscy stawiają to na pierwszym miejscu. Szkoda. Po prostu – zdradziła.

Marianna Schreiber po urodzeniu dziecka: „Moja samoocena wtedy była równa 0”

Marianna została zapytana także, czy próbowała jakoś załagodzić ich rodzinne relacje. Przyznała, że nie dostała nawet takiej szansy ze strony rodziny męża:

Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ w tej sytuacji nie ma pola do dyskusji. Nie wiem, jak to inaczej ująć. Nie mamy takich relacji. Po prostu święta co roku wyglądały tak samo, w tym będą wyglądały inaczej. Jest mi przykro, bo kiedy mówię, że najważniejszą wartością jest rodzina, to przejawia się to w czynach, a nie tylko w słowach – wyznała. 

Lukasz Schreiber Minister Fot. Dudek Jerzy / Forum

Podkreśliła, że jej mama przez wiele lat po rozwodzie zapraszała tatę na wigilię, chociaż wcale tego nie chciała:

Robiła to dla nas, dla swoich dzieci. Uważam, że niezależnie od tego, jak bardzo się różnimy w wielu kwestiach, jesteśmy rodziną i ten wyjątkowy czas powinniśmy spędzać razem. I to jest zasmucające, że tak nie jest. Szczególnie, gdy patrzę na swojego męża. On jest dla mnie bardzo ważny. Chciałabym, żeby był w tym czasie uśmiechnięty i szczęśliwy – powiedziała Marianna. 

Marianna Schreiber, fot. Niemiec/AKPA

Marianna Schreiber, fot. Instagram @marysiaschreiber

Marianna Schreiber, fot. Instagram @marysiaschreiber