Sam Asghari nie dostanie wiele, jeśli w ogóle cokolwiek od Britney Spears, jeśli sprawy potoczą się między nowożeńcami nie tak, jak planowała miłość.

Britney Spears podpisała intercyzę

Szok! Tak kiedyś wyglądał Sam Asghari

Młodszy o dekadę facet piosenkarki wielokrotnie oskarżany był o wyrachowanie i bycie z nią jedynie dla pieniędzy. Teraz udowodnił, że jest inaczej.

Britney i Sam podpisali umowę przedmałżeńską na jej korzyść […] Wszelkie pieniądze, które zarobiła przed ślubem, są chronione -komentuje osoba związana z parą.

Sam Asghari i pieniądze Britney Spears

Kiedy plotka o małżeństwie pary stała się prawdą, w sieci pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy o tym, że martwią się o Britney, że znów zostanie zmanipulowana i Asghari okradnie ją z jej fortuny. A przynajmniej będzie miał praw, by zabrać jej połowę.

Jednak policjant, który stał się trenerem personalnym, który następnie został modelem, a później stał się aktorem, zażartował w swojej relacji na Instagramie: „Oczywiście, że podpisujemy żelazny kontrakt niedmałżeński, aby chronić mojego jeepa i kolekcję butów na wypadek, gdyby [sic] mnie pewnego dnia rzuciła”.

Dla przypomnienia Britney Spears powierzyła swojemu prawnikowi, Mathewowi Rosengartowi, zadanie wynajęcia prawnika rodzinnego do przygotowania umowy przedmałżeńskiej. W międzyczasie była również obawa przed tym, że ojciec Britney, Jamie, może przeszkodzić w szczęśliwym finale. Całe szczęście tak się nie stało.

Sam Asghari zaczyna karierę w Hollywood

Jednak 69-letni Jamie został zawieszony w roli kuratora majątki artystki kilka dni później, a 13-letnie konserwatorium ikony popu zostało zakończone w listopadzie 2021 roku. Dziś Britney jest bogatą mężatką z zabezpieczonym majątkiem. Gratulujemy!

Britney Spears i Sam Asghari Fot. BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spear Fot. Clint Brewer Photography / A.I.M / BACKGRID / Backgrid USA / Forum