Narzeczony Britney Spears, Sam Asghari, zaczyna karierę w Hollywood. Doczekał się swoich 5 minut? Były trener osobisty został właśnie zaangażowany do pracy u boku Mela Gibsona w filmie akcji „Hot Seat”.

HOT! Chłopak Britney Spears ROZEBRAŁ SIĘ na ulicy

Narzeczony Britney Spears zagra w filmie

Film opowiada o byłym hakerze, który jest zmuszony włamać się do instytucji bankowej wysokiego szczebla, gdzie musi uratować człowieka, który siedzi w swoim biurze na bombie. Zrozumieliście, ten skomplikowany plot?

Gibson wcieli się w postać człowieka, który „musi próbować przeniknąć do budynku wypełnionego pułapkami, aby ściągnąć człowieka (w tej roli Kevin Dillon, znany z serialu „Entourage”, brat Matta Dillona) z „gorącego siedzenia”, pod którym jest bomba.

Jednym z producentów filmu jest 50-letni narzeczony Lali Kent, Randall Emmett, który ostatnio nakręcił „Midnight In The Switchgrass” z Megan Fox i Machine Gun Kellym. Kolejnym producentem jest George Furla. Film oparty jest na opowiadaniu Leona Langforda i Collina Wattsa.

Chłopak Britney Spears przyłapany z inną kobietą. Mamy zdjęcia! Wiemy kim jest

Sam Asghari, który pojawia się już filmach i serialach od jakiegoś czasu, pierwszy raz weźmie udział w tak dużej produkcji. Jest przystojny, możliwe, że i utalentowany… ale związek z księżniczką POP na pewno mu w tym pomógł. A jakie jest Wasze zdanie?

Chłopak Britney Spears idealnie ją sprankował – Zobaczcie sami (WIDEO)

Narzeczony Britney Spears zagra w filmie

Britney Spears i Sam Asghari Fot.Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA / The Mega Agency / Forum

Sam Asghari robi karierę w Hollyowood.

Narzeczony Britney Spears, Sam Asghari Fot. Brewer Photography / A.I.M / BACKGRID / Backgrid USA / Forum