Podczas przyjęcia z okazji ceremonii wręczenia nagród Jam for Janie Grammy 2024 Megan Fox (37 l.) zszokowała wszystkich swoim nowym tatuażem. Aktorka zdecydowała się na wielki tatuaż zajmujący jej całą rękę. Nowy „tusz” przedstawia między innymi kwiaty wiśni i ptaka w locie.

Rudowłosa Megan Fox pozuje w przeźroczystej sukience

Nie wiadomo czy jest to tymczasowa ozdoba, czy aktorka „Transforemsów” zdecydowała się prawdziwy tatuaż. Niedawno w programie „The Drew Barrymore Show” ujawniła, że „właśnie zrobiła sobie tatuaż”, ale nie jest z niego zadowolona i będzie musiała go „przerobić”.

Megan Fox i jej nowy tatuaż

Niedawno Megan Fox zakryła tatuaż na miednicy z imieniem byłego męża Briana Austina Greena wzorem przedstawiającym węża i kwiaty.

Ale fota! Megan Fox pozuje w bieliźnie

Fox ma także wiele tatuaży poświęconych narzeczonemu Machine Gun Kelly’emu, w tym „el pistoletero” na obojczyk. Szalona para ma również takie same motywy lalki voodoo wytatuowane na palcach serdecznych.

Megan Fox  z wielkim tatuażem pojawiła się solo na imprezie, jednak później została sfotografowana z Machine Gyn Kellym w drodze na afterparty Billie Eilish.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: