Konflikt pomiędzy Meghan Markle, a Kate Middleton to jeden z najgłośniejszych tematów w mediach. Brytyjscy komentatorzy codziennie dokładnie analizują każdy ich ruch. Jeden z nich rzucił nowe światło na relacje księżnej Cambridge i księżnej Sussexu.

Konflikt Meghan Markle i Kate Middleton

Meghan Markle spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ona i jej mąż – książę Harry wyprowadzili się z Pałacu Kensington. Wielu uważa, że to przez konflikt pomiędzy Kate Middleton.

Meghan Markle korzysta z TYCH SAMYCH trików makijażowych, co każda kobieta i nastolatka!

Nie ma wątpliwości, że Meghan i Kate nie zostaną przyjaciółkami. A co z konfliktem, jest czy to wymysł mediów?

  Nie wierzę, że Kate i Meghan prowadzą wojnę, o jakiej piszą media. Ale nie sądzę, by kiedykolwiek zostały dobrymi przyjaciółkami. Są zbyt różne. – poinformowała Ashley Pearson, komentatorka rodziny królewskiej.

Wielu twierdzi, że Meghan mogłaby nauczyć się czegoś od Kate Middleton w przyszłości, szczególnie gdy jej dziecko przyjdzie na świat.

Książę William zdradził Kate Middleton? Meghan Markle wypowiedziała OBRZYDLIWE słowa do zdradzonej żony

Jedną rzeczą, o której musimy pamiętać jest to, że Kate, jej szwagierka, jest tak naprawdę jedyną osobą na tej planecie, która może naprawdę jej doradzić i jej pomóc – powiedział w dokumencie Duncan Larcombe.

Na chwile obecną Meghan Markle bardzo podkreśla swoją indywidualność i nie zapowiada się na to, że będzie słuchać rad od Kate Middleton.