Meghan Markle (38 l.) jest dziś ikoną stylu, guru i przewodniczką wielu kobiet. Okazuje się jednak, że była aktorka przeszła bardzo długą drogę, zanim zyskała pewność siebie i swoich poglądów. Gdy Meghan miała 20 lat, męczyły ją kompleksy i poczucie niższości.

Meghan Markle, książę Harry i ich syn Archie widziani, jak jedzą lunch w TANIM pubie!

Gdy Meghan została księżną, z internetu zniknęły zarówno blog byłej aktorki, jak i jej konto instagramowe. Ale – jak dobre wiemy – tak naprawdę w intnernecie nic nie ginie. Zapiski księżnej z jej prywatnego bloga zostały skopiowane i od czasu do czasu ludzie docierają do nich i pokazują prawdę o księżnej.

W jednym z wpisów Meghan Markle opisała swoje wspomnienia z czasów, gdy miała 20 lat. Walczyła wtedy z brakiem samoakceptacji i kompleksami.

To były brutalne czasy – ciągła walka ze sobą, oskarżanie się z powodu wagi, stylu, chęć bycia tak samo „cool, hip, bystrą” jak wszyscy inni. Jako nastolatka miałam jeszcze gorzej – wciąż się zastanawiałam, jak się wpasować.W mojej szkole były obozy – ciemnoskórych dziewczyn i białych dziewczyn, Latynosek i dziewczyn z FIlipin. Bycie dwurasową stawiało mnie zawsze gdzieś pomiędzy. Codziennie podczas lunchu byłam zajęta w różnych kołach studenckich – wszystko po to, by nie musieć jeść w samotności – wspominała Meghan.

Księżna Meghan chce nam coś przekazać stosując TĘ pozę

Entertainment Bilder des Tages Meghan Markle, Duchess of Sussex, visits Chester on her first public engagement, which she undertook with HM Queen Elizabeth II. Chester, Cheshire, on June 14, 2018. PUBLICATIONxNOTxINxUK