Meghan Markle udzieliła nowego wywiadu w jednym ze swoich ulubionych amerykańskich magazynów. Meghan  „oddała hołd królowej”, ale zasugerowała, że jej śmierć i jej skutki były „skomplikowane” dla księcia Harry’ego, natomiast pomimo tego on pozostaje „wiecznie optymistyczny”.

Meghan Markle opowiada o relacjach z królową

Księżna Sussex rozmawiała z Variety o wielu kwestiach, w tym o „błędnych wyobrażeniach” na jej temat, odkąd poślubiła księcia w 2018 r. – zwłaszcza po wywiadzie z Oprah – i twierdząc, że ich „historia miłosna” zainspirowała wiele osób na całym świecie, ponieważ „ludzie kochają miłość’.

Meghan Markle zdradza, jaka ma być jej córka, gdy dorośnie

W filmie zatytułowanym „Meghan Markle Lets Her Guard Down” księżna opowiedziała między innymi o swojej niedawnej podróży z Harrym do Wielkiej Brytanii, która została przerwana 8 września przez  tragiczną wiadomość o śmierci królowej.

Kto kłamie?! Książę Harry i Meghan Markle mają SPRZECZNE wersje zdarzeń

Meghan wyznała, że śmierć królowej była trudna dla Harry’ego. Podobno dowiedział się o odejściu swojej babci zaledwie pięć minut przed resztą świata:

To był skomplikowany czas, ale mój mąż, zawsze optymista, powiedział: „Teraz połączyła się z mężem” – wyznała.

Pomimo twierdzeń, że ona i Harry chcą zniszczyć rodzinę królewską od czasu, kiedy postanowili wyemigrować w 2020 roku, Meghan powiedziała Variety, że pozostaje „dumna” ze swojego kontaktu z królową i myśli o niej „ciepło”, przy okazji nazywając Jej Wysokość „matriarchą”.

 To był taki potok miłości i wsparcia. Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam być z mężem, aby go wspierać, szczególnie w tym czasie. To, co jest tak piękne, to patrzeć na spuściznę, którą jego babcia pozostawiła na tak wielu frontach. Z pewnością, jeśli chodzi o przywództwo kobiet, jest najjaśniejszym przykładem tego, jak to wygląda. Czuję głęboką wdzięczność, że mogłem z nią spędzić czas i poznać ją  – powiedziała Meghan w wywiadzie.

Królewska pisarka „żartuje”, że Meghan Markle porzuci księcia Harry’ego dla Elona Muska

Dodała: „Myślałam nad tym pierwszym oficjalnym spotkaniem z nią, jakie to było wyjątkowe. Czuję się szczęśliwa. I nadal jestem dumna, że miałam takie ciepłe relacje z matriarchą rodziny”.

Przypuszczaliście, że ona i Elżbieta II miały „dobre” relacje?

15-04-2022 The Hague Meghan Markle, Duchess of Sussex  Credit line: Nieboer / ddp images / Forum

The Hague, / Backgrid USA / Forum