Choć Meghan Markle nie pojawiła się na koronacji króla Karola III, nie oznacza to wcale, że unika publicznych wydarzeń. Tydzień po koronacji razem z księciem Harrym pojawiła się na spotkaniu z młodzieżą w Santa Barbara, a teraz księżna Sussex olśniła wszystkich na gali gali Ms. Foundation Women of Vision Awards w Nowym Jorku, na której otrzymała nagrodę za swoje zaangażowanie w sprawy społeczne.

Tydzień po koronacji Meghan i Harry lansują się z gwiazdami Hollywood

Meghan Markle zachwyciła w złotej stylizacji za niecałe 5 tysięcy dolarów na gali fundacji charytatywnej

Meghan Markle wystąpiła w obcisłej, złotej sukni bez ramiączek od Johanny Ortiz za 1850 dolarów, sandałach na obcasie od Toma Forda za 1350 dolarów oraz żółtą torebką Carolina Herrera Metropolitan Insignia za 1420 dolarów. Jej dość odważna stylizacja kosztowała więc niecałe 5 tysięcy dolarów, co jak na budżet Harry’ego i Meghan, można uznać za dość skromne.Na gali towarzyszył jej mąż oraz matka Doria Ragland.

Meghan odebrała prestiżową nagrodę Women of Vision Award 2023 i wygłosiła przemówienie, w którym między innymi podkreśliła jak ważne jest poczucie własnej wartości:

Dzięki tej fundacji wielu przedstawicielom młodzieży zaszczepiono poczucie własnej wartości i nieograniczonych możliwości bez względu na rasę, płeć, klasę, orientację seksualną, niepełnosprawność czy wiek. Wasza wspólna praca, by zbudować świat, w którym każda osoba jest naprawdę doceniana, budzi podziw.

Jak wam się podoba jej kreacja? Na brytyjskim dworze nie pozwoliliby jej się tak wystroić!

Meghan Markle założyła naszyjnik, który „chroni jej spokój”

Backgrid USA / Forum

fot. IG: hellomag

fot. IG: hellomag

fot. IG: hellomag

fot. IG: hellomag

fot. IG: hellomag

Meghan Markle zrezygnowała z koronacji na rzecz… hikingu

pasekkozak