Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) byli widziani po raz pierwszy od koronacji króla Karola III w zeszły weekend. Na zdjęciach opublikowanych premierowo na TMZ, widać parę wchodzącą do restauracji sushi w Santa Barbara Początkowo myślano, że to po prostu randka. Okazało się, że Sussexowie spotkali się tam z grupą hollywoodzkich nazwisk.

To ON napisał pamiętnik Harry’ego. Teraz ujawnia, jak wyglądała praca z księciem

Harry i Meghan jedli kolację z Gwyneth Paltrow i jej mężem, producentem telewizyjnym, Bradem Falchukiem. A do tego z Cameron Diaz i jej mężem, Benji Maddenem, a także dyrektorką generalną i założycielką aplikacji randkowej Bumble, Whitney Wolf Herd, oraz jej mężem, milionerem Michaelem Herdem. Nie wiadomo czy spotkanie miało znamiona meetingu biznesowego, czy przyjacielskiej kolacji.

Meghan i Harry widziani razem pierwszy raz od koronacji

Meghan Markle miała na sobie stonowaną stylizację. Satynową sukienkę Heidi Merrick z długimi, dopasowanymi rękawami, torebkę – worek Cesta Collective i brązowe skórzane klapki Hermes, za ok. 2800 złotych. Zaś Harry postawił na casualowy look wakacyjny. Książę prezentował się swobodnie w białych spodniach, czarnej koszulce i zamszowych brązowych butach.

„Pozerski” książę Harry zachowywał się nietypowo na koronacji

Przypominamy, że książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali ze swoich królewskich obowiązków w 2020 roku, niedługo po ślubie w 2018 roku. Od tego czasu mieszkają w luksusowej posiadłości w Montecito w Kalifornii i wielokrotnie oczerniali rodzinę Harry’egom, m.in. w pamiętniku Harry’ego pt. „Spare” czy w dokumencie Netflixa „Harry i Meghan”.