Kiedy w Wielkiej Brytanii obchodzono wielki weekend koronacyjny, Meghan Markle zaplanowała sobie całkowicie inaczej czas. Księżna Sussex została sfotografowana podczas weekendowej wędrówki. Spacer na świeżym powietrzu trwał ok. 4o min, a towarzyszyli jej długoletni przyjaciele Markus Anderson i Heather Dorak.

„Pozerski” książę Harry zachowywał się dziwnie na koronacji

Meghan Markle postawiła na swobodną stylizację, luźny top, legginsy i duże (modne) skarpety. Do tego kurtka w kolorze khaki i kapelusz na głowę. Była aktorka uzupełniła swój wygląd okularami przeciwsłonecznymi w dużych oprawkach i stylową bandaną na szyi.

Meghan Markle nie na koronacji, a na spacerze

Historyczna okazja koronacji króla Karola III niestety zbiegła się z 4. urodzinami Archiego – wydarzeniem, którego Markle nie chciała pominąć. „Nie było mowy, żeby Meghan przegapiła urodziny syna”, mówił informator w rozmowie z Page Six.

Przepiękna księżna Kate przyćmiła wszystkich na koronacji

Ponadto królewski biograf Omid Scobie stwierdził na początku tego miesiąca, że Meghan Markle nie jedzie do Wielkiej Brytanii, próbując „chronić swój spokój”, „Jest świadoma tego, jak wiele uwagi skupia się na niej, kiedy stawia choćby stopę w pobliżu Londynu.”

„Gdyby podeszła i po prostu stanęła obok męża, komentarz i narracja tego dnia byłyby zupełnie inne.”