Meghan Markle (38 l.) nie schodzi ze świecznika. Cokolwiek nie zrobi księżna, jest szeroko komentowane zarówno przez jej zwolenników jak i przeciwników. Markle ciężko jest dostosować się do rygorystycznych zasad panujących na królewskim dworze. Księżna wciąż przekracza kolejne granice, co nie jest dobrze odbierane przez monarchię a także opinię publiczną. Meghan  nieustannie zmaga się z krytyką. Księżna postanowiła to zmienić i zaczęła proces ocieplania swojego wizerunku od zatrudnienia najlepszych specjalistów!

Meghan Markle miała duże kompleksy; co ją dołowało?

Meghan Markle zrobi wszystko by poprawić swój wizerunek

38-letnia była aktorka po wejściu w rodzinę królewską jeszcze bardziej zaczęła przejmować się medialną krytyką. Zaradna Markle postanowiła rozwiązać swój problem. Wynajęła najlepszych PR-owcówktórzy profesjonalnie mają zadbać o jej nowy/lepszy wizerunek. Księżna rozpoczęła współpracę z hollywoodzką firmą Sunshine Sachs, znaną na rynku z ratowania wizerunków upadających gwiazd. Specjaliści współpracowali z Michaelem Jacksonem a także z Harveyem Weinsteinem.

Ostatnio czytaliśmy o wynajęciu prywatnego odrzutowca przez Meghan z rodziną. Ekolodzy jednogłośnie stwierdzili, że książęca para, wbrew temu co mówi, nie dba o środowisko. Opinia publiczna zarzuciła Meghan hipokryzję. W obronie księżnej stanął Elton John.

Dyrektorzy generalni firmy Sunshine Sachs –  Shawn Sachs i Keleigh Thomas Morgan pracowali już nad wizerunkiem księżnej po medialnych atakach, które na nią napłynęły po współpracy Markle jako redaktorki, z magazynem Vogue.  Otwarcie mówiono, że Meghan zajęła się redagowaniem Biblii mody wyłącznie po to, by poprawić swój nadszarpnięty wizerunek.

Jak podaje brytyjskie The Sun, Meghan zatrudniła PR-owców nie uzgadniając tego z rodziną królewską, która od lat współpracuje z Sarą Latham. Klientami Sary byli między innymi Hillary i Bill Clintonowie.

Zatrudnienie hollywoodzkiej firmy PR-owej do reprezentowania interesów rodziny królewskiej jest co najmniej niekonwencjonalne – mówiła brytyjskiemu tabloidowi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Pałac złożył swoje stanowisko w tej sprawie i oficjalnie potwierdził doniesienia.

Meghan Markle

Entertainment Bilder des Tages Meghan Markle, Duchess of Sussex, visits Chester on her first public engagement, which she undertook with HM Queen Elizabeth II. Chester, Cheshire, on June 14, 2018. PUBLICATIONxNOTxINxUK

51831480 Celebrities visit NBC Studios for an appearance on the „Today” show on August 24, 2015 in New York City, New York. Celebrities visit NBC Studios for an appearance on the „Today” show on August 24, 2015 in New York City, New York.
Pictured: Meghan Markle FameFlynet, Inc – Beverly Hills, CA, USA – +1 (310) 505-9876

Musimy przyznać, Meghan jest w swoich działaniach.

Myślicie, że Meghan osiągnie swój cel?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle, książę Harry i ich syn Archie widziani, jak jedzą lunch w TANIM pubie!

Meghan Markle sprzeciwi się Królowej co do jej ULUBIONEJ tradycji

Meghan Markle NIE ŚLEDZI na Instagramie ani księżnej Kate, ani księcia Williama…