Meghan Markle nie będzie wspierać Harry’ego na pogrzebie księcia Filipa. Nie uzyskała zgody lekarza na podróż ze względu na zaawansowaną ciążę. Skontaktowała się jednak z królową, aby złożyć jej kondolencje.

Książę Harry źle znosi rozłąkę z Meghan. Do kiedy pozostanie w Anglii?

Jak królowa zareagowała na nieobecność Meghan Markle na pogrzebie?

Królowa Elżbieta II jest pogrążona w żałobie. Nie żyj jej mąż, książę Filip. Byli małżeństwem przez 74 lata. Książę Harry już przyleciał do Londynu i poddaje się kwarantannie, aby móc wziąć udział w pogrzebie dziadka.

Książę Filip przed śmiercią zareagował na wywiad Meghan i Harry’ego. Co powiedział?

Jak donosi „People”, Meghan Markle skontaktowała się z królową i zadzwoniła do niej, aby złożyć kondolencje. Monarchini jak najbardziej rozumie, że żona Harry’ego nie może się pojawić.

Meghan złożyła kondolencje. Królowa doskonale rozumie, dlaczego w tej chwili nie może podróżować i nie pojawi się na uroczystości.

Książę Filip miał trudne dzieciństwo. Jego małżeństwo z królową Elżbietą nie było usłane różami

Królowa mimo że może być rozczarowana decyzją swojego wnuka o opuszczeniu rodziny królewskiej, zawsze go wspierała. Meghan też miała z nią dobre relacje.

Królowa zawsze była dla mnie wspaniała. Mam na myśli chociażby, jedno z naszych pierwszych spotkań. Poprosiła mnie, żebym do niej dołączyła. Tego ranka zjadłyśmy razem śniadanie i dała mi piękny prezent. Naprawdę uwielbiałam przebywać w jej towarzystwie – mówiła u Oprah Winfrey.

Meghan Markle i książę Harry w Santa Barbara

Meghan Markle i książę Harry w Santa Barbara fot. Backgrid USA / Forum

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry/fot. Forum

Królowa Elżbieta w maseczce fot. Reuters / Forum

Książę Filip, królowa Elżbieta

Książę Filip, królowa Elżbieta fot. KeystoneSU / Forum