Ed Sheeran (29 l.) pochodzi z Wielkiej Brytanii, ale jest bardzo popularny na całym świecie. Dzięki jego muzyce zyskał sławę i rozgłos. Został nawet zaproszony na bal, organizowany na królewskim dworze. Tam doszło do niebezpiecznego incydentu. Jego menadżer zabrał głos w tej sprawie i w niewybrednych słowach wypowiedział się o księżniczce Beatrice.

Księżniczka Eugenia pokazała zdjęcie z Beatrice dzień przed Royal Wedding – NIEUMALOWANE, ale szczęśliwe

Ed Sheeran zraniony przez księżniczkę Beatrice

To, co dzieje się na królewskim dworze rzadko wychodzi na światło dzienne. Rodzina królewska cieszy się niesłabnąca popularnością, jednak skrywa mroczne sekrety. Na jaw wyszedł skandal z księżniczką Beatrice w roli głównej. Do tej pory stroniła ona od skandali, które w głównej mierze przypisywane są jej ojcu.

Książę Andrzej nie chce nic mówić w sprawie byłego przyjaciela PEDOFILA – Jeffrey’a Epsteina

Menadżer Eda Sheerana zabrał głos i udzielił wywiadu magazynowi The Daily Telegraph, gdzie podzielił się tym, co spotkało muzyka kilka lat wcześniej, podczas jednego z balu na królewskim dworze.

Księżniczka Beatrice tego dnia była w doskonałym humorze i dla zabawy miała pasować muzyka na rycerza. W pewnym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli i zrobiło się niebezpiecznie. Beatrice zraniła Eda mieczem w policzek rozcinając mu skórę.

View this post on Instagram

#SouthOfTheBorder

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Stuart Camp, który opiekuje się karierą wokalisty wyjawił, że księżniczka w tamtym momencie była pod pływem alkoholu. W wywiadzie nie krył rozczarowania – w końcu od członków rodziny królewskiej wymaga się więcej, a przede wszystkim odpowiedniego zachowania, jednak rzeczywistość wygląda trochę inaczej.

Myśli sobie: jestem totalnie pijana, więc wezmę miecz ze ściany. Takim zachowaniem po prostu prosisz się o kłopoty. Od tamtej pory nie mieliśmy z nią żadnego kontaktu – wyjawił menadżer muzyka.

Spodziewaliście się po grzecznej Beatrice tak nieodpowiedzialnego zachowania?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ed Sheeran ma nową fryzurę! Wokalista świeże cięcie zaprezentował na meczu z żoną

Meghan Markle doprowadziła księżniczkę Beatrice do łez w dniu jej ślubu

Ogłosili ciążę na jej ślubie. Jak Meghan i Harry zareagowali na to, że księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka?

Księżniczka Beatrice w czerwonej sukience

Księżniczka Beatrice, fot. zdjęcie z zasobu FORUM/PAF.

Ed Sheeran na imprezie branżowej.

Ed Sheeran na imprezie branżowej. Fot.Forum.

Księżniczka Beatrice macha do tłumu.

Księżniczka Beatrice, fot.Forum/ZUMA Press.