Ed Sheeran (28 l.) i jego żona Cherry Seaborn (27 l.) należą do osób chroniących swoją prywatność. Wokalista w lipcu tego roku potwierdził, że ożenił się z Cherry, po czterech latach bycia razem a tak naprawdę znają się jeszcze z czasów szkolnych. Sheeran mimo ogromnej popularności, w dalszym ciągu jest skromną osobą. Na stadionie zaprezentował się w odświeżonej fryzurze, jednak nie do końca jesteśmy przekonani do tej zmiany. Koniecznie zobaczcie sami!

Tym posunięciem wokalista Ed Sheeran rozczarował swoich fanów! Co takiego zrobił muzyk?

Ed Sheeran w nowych włosach. Teraz wygląda niekorzystnie?

Ed Sheeran cieszył się z wieczornej randki z żoną. Piosenkarz został zauważony przez fotoreporterów podczas meczu piłki nożnej, razem z ukochaną i znajomymi zaciekle kibicowali ulubionej drużynie Ipswich Town na Portman Road. Sheeran wyglądał na zakochanego, gdy przytulał się do żony podczas oglądania meczu. Spotkanie skończyło się remisem 0-0.

Wokalista słynie ze swoich rudych włosów. Zazwyczaj nosił dłuższą czuprynę, która zawsze wyglądała niesfornie. Tym razem Ed postanowił zadbać o wygląd swoich włosów i ujarzmił je. Zdecydował się na skrócenie długości i podcięcie ich, z delikatną grzywką na prosto.

Wokalista wyglądał na bardzo przejętego tym, co aktualnie dzieje się na murawie. Razem z żoną i grupką znajomych zaciekle kibicowali ulubionej drużynie. Po zdjęciach widać, że cała grupka wczuwała się w atmosferę panującą na stadionie. Cherry dumnie reprezentowała klub, mając na sobie kultową, niebieską koszulę a Ed ograniczył się do szalika w barwach ulubionej drużyny.

Ed – który wydał swój długo oczekiwany szósty album studyjny w lipcu tego roku- nie mógł ukryć podekscytowania, za każdym razem, gdy piłkarze zbliżali się do bramki przeciwnika.

Wiedzieliście, że Ed jest takim fanem piłki nożnej?

Ed Sheeran

Fot.FORUM/Backgrid UK

Ed Sheeran

Fot.FORUM/Backgrid UK

Ed Sheeran

Fot.FORUM/Backgrid UK

Lepiej wygląda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Najbardziej wyczekiwany collab ostatnich lat już jest! Justin Bieber & Ed Sheeran

Ed Sheeran był na wakacjach w POLSCE. Pracownicy zamku zdradzili SZCZEGÓŁY

Ed Sheeran o tym, jak był prześladowany w szkole; przeżył koszmar