Michał Figurski niedawno wyszedł ze szpitala po udarze. Odzyskał sprawność i wrócił do pracy. Prowadzi audycję w Antyradiu razem z Karoliną Korwin Piotrowską i jak zwykle zaszokował słowami – tym razem wbijając szpile Ewie Minge.

Ewa Minge w MOCNYM wpisie podsumowała niekonwencjonalne leczenie frutarianki

Michał Figurski o Ewie Minge w Antyradiu

Podczas audycji „Najgorsze państwo świata” rozmowa dotyczyła rozwoju medycyny estetycznej. W jednym z filmów „Face Off”, który przytoczyła Karolina – tematem głównym jest przeszczep twarzy. W tym momencie Figurski postanowił wypowiedzieć o kilka słów za dużo:

WOW! 51-letnia Ewa Minge w bikini. Niektórzy nie wierzą, że tak wygląda

Słuchaj, jak się nazywa ta projektantka z burzą rudych loków?

Ewa Minge – usłyszał odpowiedź.

Od kogo ona tę twarz przeszczepiła? – kontynuuje niesmaczny żart.

Ewa Minge odpowiedziała na swoim Facebooku:

Proponuję posłuchać. Uważnie i do końca. Żyjemy w świecie, w którym wolność słowa przechodzi jakiekolwiek granice. Pal sześć wolność słowa, zwyczajna etyka, kultura i ciut człowieczeństwa. Pan redaktor z pewnością w cholerę przystojny, z burzą mózgu zamiast loków i osiągnięciami na skalę międzynarodową, poza słowotokiem i podrzeganiem do hejtu

Mój przegląd mediów szaleje od wczoraj panie redaktorze, czy na pana korzyść? Czy zrobił już pan karierę na mojej twarzy? A może coś dla ludzkości pan z tej kariery odda? Lepiej nie, bo cóż możecie mieć, drodzy państwo do zaoferowania światu? Brawo Karolina Korwin Piotrowska, jak zwykle w punkt. Nokaut intelektualny w parze, proszę pogratulować koledze – kontynuuje.

Nie widzieliście jeszcze Pauliny Sykut w TAKIEJ fryzurze: Jak Ewa Minge

No cóż, taki komentarz w stronę kobiety… Michał powinien spróbować zapanować nad swoimi żartami i ugryźć się w język, częściej niż czasami.

scena z: Ewa Minge, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Ewa Minge, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Michał Figurski, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA