Michał Koterski (39 l.) prowadzi dziś – jak na aktora – bardzo ustabilizowane i spokojne życie. Owszem, plan zdjęciowy zajmuje mu sporo czasu i zdarzają się dni, gdy nie ma go w domu. Faktem jest jednak, że Koterski to przykładny tata i partner.

Kilka lat temu życie Michała wyglądało zupełnie inaczej. Aktor nie ukrywa, że prowadził burzliwe, nieuporządkowane życie – często balansował przy tym na krawędzi. Używki, nałogi – uporał się z nimi, gdy spotkał na swej drodze Marcelę Leszczak.

Misiek Koterski zdradził swój przepis na romantyczny wieczór: no make up, no…

Michał Koterski o Bogu, kościele i księżach

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim w jego show Misiek otwarcie wyznał, że w wyjściu z życiowego dołka pomogła mu również wiara. Aktor deklaruje, że wierzy w Boga i czuje jego sprawczą moc. W rozmowie z Wideoportalem Michał Koterski zapytany o to, dlaczego jako wierzący żyje z partnerką bez ślubu, odparł:

To wszystko przyjdzie w swoim czasie. Moja wiara nie ma nic wspólnego z kościołem. Ja wierzę w Boga, jestem wdzięczny Bogu i ostatnio właśnie się zastanawiałem i zapytałem znajomą, jak to jest, że tak mi się super w życiu układa – że mam wspaniałą kobietę, że mam wspaniałego syna, że zawodowo mi się super układa. I ta osoba mi powiedziała: Michał, to wszystko dlatego, że przyznajesz się do Boga. Dlatego przyznawajcie się do waszej wiary, a dostaniecie z góry wszystko, co najlepsze – powiedział Michał.

Co tak naprawdę łączy Marcelę Leszczak i Michała Koterskiego. „Kilka osób ostrzegało mnie przed nim”

A co Michał sądzi o księżach? Cały wywiad z aktorem znajdziecie w wideo poniżej.

 

scena z: Marcela Leszczak, Michał Koterski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Marcela Leszczak, Michał Koterski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Michał Koterski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA