Michał Koterski (40 l.) i Marcela Leszczak (27 l.) to jedna z najbardziej uroczych par Pollywood. Misiek wiele razy opowiadał o swoje ukochanej z taką pasją, miłością i zaangażowaniem, że wszystkim fanom robiło się cieplej na sercu.

Marcela Leszczak przerwała milczenie! Odpowiedziała fance na pytanie o Miśka Koterskiego

Niestety, sielanka Michała i Marceli zakończyła się jakiś czas temu. Drogi aktora i modelki, którzy wychowują razem 2-letniego synka Fryderyka, zaczęły się rozchodzić. Para początkwoo nie komentowała oficjalnie plotek o kryzysie, w końcu jednak oboje potwierdzili, że nie sa już razem.

Mimo tego para wciąż pokazuje się razem – niedawno Koterski i jego była partnerka byli razem na premierze filmu. Teraz zaś – w obliczu epidemii i domowej kwarantanny, której poddaje się każdy, kto tylko może – para znów zbliżyła się do siebie.

Marcela Leszczak wspomina ciążę. Pokazała zdjęcia dzień PRZED porodem i dzień PO

Na Instagramach Miśka i Marceli pojawił się wczoraj wzruszający film, na którym widzimy parę tańczącą razem z synkiem. Wszyscy są przytuleni i śpiewają. Michał dość dokładnie relacjonuje to, co dzieje się w domu podczas kwarantanny. Widać, że rodzice Fryderyka wciąż dobrze się dogadują – może jeszcze będą razem, kto wie?

Marcela Leszczak, Michał Koterski

Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marcela Leszczak, Michał Koterski

Marcela Leszczak, Michał Koterski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marcela Leszczak i Michał Koterski całują się

Marcela Leszczak i Michał Koterski całują się, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Marcelina Leszczak, Michał Koterski

Marcelina Leszczak, Michał Koterski, fot. Podlewski/AKPA