Mischa Barton (37 l.) twierdzi, że kazano jej „przespać” się z Leonardo DiCaprio, gdy miała 19 lat, a on miał 30 lat, w wywiadzie z 2005 roku, który powrócił powrócił jak bumerang, po tym, jak gwiazdor został sfotografowany z potencjalną nową dziewczyną, 19-letnią izraelską modelką Eden Polani.

Ulubiony wiral sieci: Leonardo DiCaprio tańczy w klubie

Mischa Barton, gwiazda lat 2000. rozmawiała z magazynem „Harpers & Queen” u szczytu swojej kariery. To wtedy opowiedziała o incydencie, w którym wraz z ówczesnym publicystą Craigiem Schneiderem widzieli Leonardo na sesji zdjęciowej w Malibu. W tym czasie zdobywca Oscara Leonardo właśnie zerwał z Gisele Bundchen po 6 latach romansu (z przerwami).

W wywiadzie z 2005 roku Mischa Barton powiedziała, że Craig powiedział jej: „Dla dobra swojej kariery idź i prześpij się z tym mężczyzną”.

Mischa Barton miała „przespać” się z Leonardo DiCaprio

Mischa Barton powiedziała, że nie jest zainteresowana starszymi mężczyznami, mówiąc publikacji: „Czy Leo nie ma chyba 30 lat czy coś w tym stylu?”

We wtorek informatorzy z otoczenia Leonardo DiCaprio przecząco odpowiedzieli na twierdzenia, że para spotyka się po tym, jak widziano ich obok siebie na imprezie, choć nie skomentowali, czy kiedykolwiek istniał między nimi jakiś romantyczny związek, „Siedzieli obok siebie na imprezie muzycznej. Na tym wydarzeniu było wiele osób”.

Tak Leonardo DiCaprio świętował swoje 48. urodziny

Wiadomość, że zdobywca Oscara mógł związać się z kimś mniej niż o połowę młodszym, wywołała oburzenie w sieci po tym, jak został sfotografowany z Eden na jednej z imprez.

Podczas gdy źródła zbliżone do Leo zaprzeczyły, że istnieje jakikolwiek długotrwały romans między nim a Edenem, modelka wydaje się być bardzo świadoma nowo odkrytej uwagi, jaką otrzymuje.