Leonardo DiCaprio (48 l.) znów stał się gwiazdą internetu. Teraz filmik, na którym widać jak kołysze się na parkiecie stał się wiralowy i obejrzało go ponad 4 miliony osób. Słynny aktor i ulubieniec chyba wszystkich, cieszył się początkiem Nowego Roku, spędzając czas w Miami.

Uff, wszystko wraca do normy. Leonardo DiCaprio znów spotyka się z 23-latką

Aktor, którego ostatnio łączy się z córką aktora Lorenzo Lamasa, spędzał czas z modelkami Rebeccą Donaldson i Lilią Weddell na imprezie w modnym Gekko, z gwiazdami w tętniącym życiem mieście, w której uczestniczyły inne gwiazdy, takie jak raper Drake.

W dziesięciosekundowym klipie, który został udostępniony na koncie TikTok @livingmiami305, Leonardo DiCaprio uroczo buja się na imprezie, paląc papierosa.

@livinmiami305 Leonardo DiCaprio just vibing in Miami at Gekko in Brickell 😂 More on IG - livinmiami305 📸: @Rocio Aghemo @Valentine #miami #miamiflorida #miamifl #onlyinmiami #brickell #brickellliving #brickellmiami #leonardodicaprio ♬ original sound - Miami | Miami Beach

Wiralowy DiCaprio buja się na parkiecie

Leonardo DiCaprio na imprezę w klubie włożył zwykły, czarny T-shirt z krótkimi rękawami i parę wyblakłych niebieskich dżinsów. Do tego nieodzowna czapka z daszkiem i wygodne buty.

Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio przyłapani na randce

Na początku filmu tiktokowego dodano krótki podpis, który brzmiał: „Leonardo DiCaprio wibruje w Miami”, a następnie emoji ze śmiejącą się twarzą.

Użytkownicy TikToka zasypali wideo komentarzami, „Ma ruchy jak w Wilku z Wall Street”, napisał jeden, „Powinniśmy sprawić, by jego taniec stał się wiralowym tańcem tik tok”.