Leonardo DiCaprio (49 l.) i Teyana Taylor (33 l.) zbliżyli się do siebie na imprezie przed Oscarami. W sieci pojawiły się zdjęcia i filmiki, na których aktorzy rozmawiają. Jednak ich mowa ciała sugeruje, że nie była to rozmowa stricte koleżeńska. Internet spekuluje, co dzieje się między nimi…

Leonardo DiCaprio i Teyana Taylor zostali przyłapani podczas zalotnej wymiany zdań na imprezie w dawnej posiadłości Williama Randolpha Hearsta w Beverly Hills. Jedno z nagrań z tego wieczoru pokazuje, jak DiCaprio kładzie dłoń na nagiej dolnej części pleców Taylor, gdy ta na parkiecie pochyla się, by szepnąć mu coś do ucha.

Leonardo DiCaprio i jego nowa dziewczyna w Paryżu

W innym klipie Teyana Taylor uśmiechnęła się, obejmując ramionami szyję gwiazdy „Titanica” i bawiąc się jego włosami. Mimo że aktor był odwrócony od kamery, można zauważyć, że patrzą sobie w oczy.

Leonardo DiCaprio i nowy romans?

Jednak informator powiedział amerykańskiemu serwisowi TMZ, że duet, który obecnie pracuje razem nad nowym, anonimowym filmem o Paulu Thomasie Andersonie – nie spotyka się ze sobą i nie ma między nimi nic romantycznego.

Eks DiCaprio nie wpuszczona na jego imprezę urodzinową

Wbrew pozorom Leonardo DiCaprio jest w związku z kimś innym. We wrześniu Page Six potwierdził, że gwiazdor spotyka się z 25-letnią modelką Vittorią Ceretti, po tym jak miesiąc wcześniej przyłapano ich całujących na Ibizie w Hiszpanii. Ach, ten Leo…

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: