Leonardo DiCaprio, 48-letnia legenda Hollywood, i 25-letnia włoska supermodelka Vittoria Ceretti, nie bez powodu wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Ich tajemniczy romans, który próbują trzymać z dala od ciekawskich spojrzeń, znowu zwrócił uwagę podczas Paryskiego Tygodnia Mody.

Leonardo DiCaprio znów widziany z Vittorią Ceretti

Para, której różnica wieku nie przeszkadza w budowaniu związku, pojawiła się na prywatnej imprezie urządzonej przez bliskiego przyjaciela DiCaprio, Richie Akiva, w ekskluzywnej restauracji Manko w Paryżu. Co ciekawe, pojawili się tam praktycznie oddzielnie, starając się uniknąć zbytniego rozgłosu.
Leonardo DiCaprio bryluje na Milan Fashion Week, gdzie wspiera swoją nową ukochaną
Leonardo DiCaprio, znany z niechęci do bycia rozpoznawalnym na ulicy, postanowił ukryć się przed fotoreporterami. W czarnej kurtce typu bomber, czarnych jeansach i monochromatycznych trampkach oraz zasłaniając twarz maską oraz, jak zwykle, nisko opuszczonej czarną czapką, próbował dostać się na imprezę przez tylne wejście peruwiańskiej restauracji.Z kolei Vittoria Ceretti, włoska piękność, postawiła na bardziej efektowny wjazd na imprezę VIP. Miała na sobie przyciągającą uwagę niebieską minisukienkę, którą uzupełniła ogromnym, czarnym żakietem. Ceretti była otoczona towarzystwem, kiedy przyszła na imprezę, a jej stylizację uzupełniły czarne botki oraz granatowa torebka. Włoszka związała włosy w elegenacki kok.Stało się! Leonardo DiCaprio jest znów zakochany. Jego wybranką jest… 25-letnia modelkaPara DiCaprio i Ceretti, mimo staranności w ukrywaniu swojego związku, była widywana razem na przestrzeni ostatnich kilku tygodni w różnych miejscach Europy. Wzięli udział w wieczornym wyjściu do Hotelu Costes Bar w Paryżu, gdzie towarzyszyli im przyjaciele. Widziano ich również w Mediolanie, gdzie towarzyszyła im matka Leonarda, Irmelin Indenbirken. Ich związek ogłoszono oficjalnie na łamach Page Six, kiedy wspólnie pojawili się na imprezie Milan Fashion Week zorganizowanej przez Versace.

Leonardo DiCaprio wciąż nie zsiada z luksusowego jachtu. Spędza czas z nastoletnią bratanicą

Informatorzy donoszą, że para spędzała coraz więcej czasu razem w ciągu ostatnich miesięcy i cieszy się, że mogą się lepiej poznać na osobistym poziomie. Ich romans wyszedł na jaw, gdy po raz pierwszy pojawili się razem publicznie podczas zakupów lodów w Santa Barbara w Kalifornii, pod koniec sierpnia. Ich związek stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny, kiedy zauważono ich całujących się w klubie na Ibizie, Hiszpania, wcześniej w tym samym miesiącu.

Warto również dodać, że Leonardo DiCaprio ma słabość do związków z modelkami, a jego romansy z nimi zawsze cieszą się dużą uwagą mediów. Tym razem jednak, pojawiło się pewne napięcie, gdy Vittoria Ceretti wzięła udział w tym samym pokazie mody Milan Fashion Week, co jego była dziewczyna, Gigi Hadid. DiCaprio i Hadid byli łączeni jako para od września 2022 roku, ale ich relacja wydaje się już nieaktualna.