W piątek odbyła się premiera nowego filmu, komedii #Jestem M. Misfit z Sylwią Lipką w roli tytułowej. Mam zdjęcia z imprezy – przyszło mnóstwo młodych gwiazd polskiego internetu.

#Jestem M. Misfit – o czym jest film?

Jestem M. Misfit to komedia dla młodzieży (ale może nie tylko? może i rodzice powinni zobaczyć świat, którym żyją ich dzieci?) wyreżyserowana przez Marcina Ziębińskiego. Film opowiada o Julii (w tej roli Sylwia Lipka – piosenkarka i YouTuberka), córce polskich imigrantów mieszkających w USA, którzy postanawiają wrócić do Polski. Życie Julii, która w Stanach chodzi do dobrej szkoły, śpiewa, prowadzi kanał w sieci, nagle się zmienia. Julia musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości – zawalczyć o siebie w nowych realiach. Nie jest łatwo – w szkole, do której zaczyna chodzić, rządzi kilka ekip: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP.

WOW! Teraz wszystkie Influencerki robią sobie TAKIE selfie

Julia tworzy paczkę wykluczonych. Kiedy w szkole zostaje ogłoszony konkurs muzyczny, Julia staje do rywalizacji.

W filmie Misfit wystąpiło mnóstwo gwiazd polskiej sieci – Sylwia Lipka, Mateusz Ciawłowski, Filip Zabielski, Adrianna Kępka (Truebeautyisinternal), Sophie Reich, Emilia Królikowska (EmiFlesh), Olga Sałacka (Nanami Chan), Aleksandra Pawlik (Aleksmandostyle), Korneliusz Rzeźwicki (N3jxiom), Kinga Sawczuk (Kompleksiara), Maciej Ejsmont (Sheo), Mateusz Baszczyński (vNarf), Filip Panek (Yoshi), Damian Krupa (Hadesiak), Andrzej Dyszkiewicz (Admiros), Przemek Bylina (Przemek BestGames), Julia Bojaruniec (Prostracja), Marta Rentel (Martirenti), Edyta Prusinowska (Eniiablog), Angelika Mucha (Little Mooonster96), zespół Felivers, zespół MY 3. W filmie występują również aktorzy Julia Chatys, Maciej Tomaszewski, Michał Diablo Waleszczyński, Daria Iwan i Aleksander Janiszewski.

Sylwia Lipka mówi o nowym filmie #Jestem M. Misfit

W rozmowie z Onetem Sylwia Lipka mówi, że Misfit nawiązuje do disneyowskich produkcji dla nastolatków:

Podobnie jak tam, tak i tu oglądamy wyimaginowaną wizję, która celowo przekoloryzowuje świat kryjący wiele niedomówień. Gdy patrzę teraz na ujęcia, widzę dziesięcioletnią mnie, która marzyła o takim życiu i tym, żeby zagrać w takiej produkcji. Oglądałam takie kino z wielką radością. Mam nadzieję, że nasi widzowie w podobny sposób będą patrzyli na „#Jestem M. Misfit”.

Maffashion i Czarek Jóźwik ROZSTALI SIĘ! O zerwaniu opowiedzieli na Instagramie

Plakat filmu #Jestem M. Misfit

Plakat filmu #Jestem M. Misfit

Sylwia dodaje, że film niesie przekaz, który jest ważny dla nastolatków:

Akcja filmu zawiązuje się wokół ludzi niedopasowanych. Pokazuje, że nie trzeba na siłę zmieniać się w kogoś innego. Najważniejsze jest to, żeby być sobą. Myślę, że dużo dzieci musi to usłyszeć i zrozumieć. To jest coś, co w swojej karierze staram się przekazywać fanom. To oni są najważniejsi i nie powinni ulegać wpływom zmieniania się w kogoś, kim nie są. W innym wypadku będą nieszczęśliwi – podkreśla Lipka.

Piotr Kraśko wrzucił zdjęcie z byłą dziewczyną na Instagram. Karolina Ferenstein się WŚCIEKŁA

Zobaczcie zwiastun filmu, a także piosenkę promującą obraz. Niżej znajdziecie też zdjęcia z wczorajszej premiery.

Sylwia Lipka – Misfit pozostań (Oficjalny Teledysk promujący film „#Jestem M. MISFIT”)

#Jestem M. MISFIT | Oficjalny Trailer

Warszawa, 08.11.2019 r. Uroczysta premiera filmu „#JestemM. Misfit”, Sylwia Lipka, fot. Krzysztof Jarosz / Forum

 

Warszawa, 08.11.2019 r. Uroczysta premiera filmu „#JestemM. Misfit”, Sylwia Lipka, fot. Krzysztof Jarosz / Forum

scena z: Kinga Sawczuk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Angelika Mucha, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Tomasz Karolak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Angelika Mucha, Sophie Reich, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Tomasz Karolak, Mateusz Ciawłowski, Emilia Królikowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Angelika Mucha, Adrianna Kępka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Tomasz Karolak, Sylwia Lipka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Mateusz Ciawłowski, Sylwia Lipka, Sophie Reich, Adrianna Kępka, Emilia Królikowska, Korneliusz Rzeźwicki, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Mateusz Ciawłowski, Sylwia Lipka, Sophie Reich, Adrianna Kępka, Emilia Królikowska, Korneliusz Rzeźwicki, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA