23-letnia Lottie Moss to młodsza siostra przyrodnia Kate Moss, która jakiś czas temu weszła w świat modelingu. A znane nazwisko i jeszcze bardziej znana siostra pomogły jej narobić niezłego szumu. Jednak to co teraz się dzieje wokół jej osoby… nie przewidziałby nikt. Lottie Moss sprzedaje swoje nagie zdjęcia za pośrednictwem internetu, najdroższe zostało zakupione za bagatela… 10,000 funtów.

Córka Kate Moss jest coraz bardziej podobna do mamy (ZDJĘCIA)

Atrakcyjna blondynka właśnie pochwaliła się, że dołączyła do społeczności OnlyFans, „Zgadnij, kto właśnie dołączył do OF!!!”, napisała na swoim instagramowych profilu. Czy jest OnlyFans? Jest to platforma internetowa i aplikacja stworzona w 2016 roku, w której ludzie mogą płacić za treści. Wykorzystywana jest przez osoby prywatne, ale i publiczne do zarabiania pieniędzy na swoich nagich zdjęciach. Na OnlyFans znajdzie coś dla siebie każdy, niezależnie od fetyszu.

Lottie Moss najwyraźniej widzi potencjał w handlowaniu swoimi nagimi fotkami. Modelka wcześniej dołączyła do witryny Glow w lutym, platformy, która pozwala użytkownikom sprzedawać fanom prowokacyjne zdjęcia. Ale ostatnio zasugerowała, że ​​była pokłócona z agencją po sprzedaży nagich zdjęć na stronie „Dream” (podobny koncept co OnlyFans).

„Powodem, dla którego nie zajmuję się modelingiem, jest to, że robię więcej nagich… projektów. Naprawdę to lubię. Myślę, że szkoda, że ​​branża nie akceptuje tego w pełni. Nie mówię tylko o mojej agencji – mówię o branży jako całości, która nie akceptuje dziewczyn, które pracują sobie w OnlyFans”, powiedziała.

Kate Moss w NATURALNEJ odsłonie. Poznalibyście ją?

Lottie Moss zarabia na swoich nagich zdjęciach, ok. 190,000 złotych miesięcznie.