W mediach brytyjskich tematem numer jeden jest kryzys w związku Kate Middleton i księcia Williama. Książęca para może się rozstać. Wielu w to nie wierzy i traktuje informację, jak kolejną dawkę plotek. Na pewno czas pokaże, czy pogłoski o rozwodzie są prawdą, na razie możemy domniemać.

Dieta Kate Middleton: co jada na śniadanie, obiad i kolację

Mowa ciała księżnej Kate na bankiecie

Na bankiecie, który zorganizowała królowa Elżbieta II pojawili się księżna Kate i książę William. Jak się okazuje była także obecna domniemana kochanka Rose Hanbury. Kate Middleton ponoć nie odezwała się do Williama i usiadła z dala od niego podczas oficjalnego poczęstunku.

Na przyjęcie Kate Middleton przyszła z Williamem jednak, gdy tylko przekroczyli próg, od razu się rozłączyli. William spędziła czas z premier Theresie May, a Kate rozmawiała z Sekretarzem Skarbu Stanów Zjednoczonych. Kate w ogóle nie zwracała uwagi na męża, nie miała kontaktu wzrokowego z Williamem i na próżno szukać ich wspólnych zdjęć z imprezy. Czy to świadczy o tym, że między nimi jest napięcie?

Kate Middleton chce rozwodu. Elżbieta II nie chce się zgodzić

Gdy pojawiła się Rose Hanbury, Kate Middleton bardzo szybko opuściła Pałac Buckingham. Daily Mail poinformował, że William wybiegł za nią i doszło do ostrej wymiany zdań.

Kate Middleton chciała wziąć Archiego na ręce. Meghan? WPADŁA W SZAŁ

No cóż… wieczór nie należał do udanych.

Pałac Buckingam, Londyn Forum/MEGA

Pałac Buckingam, Londyn Forum/MEGA

Pałac Buckingam, Londyn Forum/MEGA