Mariannę Schreiber poznaliśmy w ostatniej edycji „Top model”. I choć żona polityka PiS nie zawojowała tego programu, stała się pełnoprawną celebrytką. Dziś jej poczynania w sieci śledzi prawie 30 tysięcy osób. Kobieta doskonale wie, jak się poruszać w świecie social mediów i na Instagramie na bieżąco relacjonuje swoje życie. Niedawno podzieliła się z nami efektami wizyty u fryzjera.

„Marzenie się spełnia” – Marianna Schreiber wydaje książkę!

Marianna Schreiber zmieniła fryzurę

Odkąd Marianna dała się poznać szerszemu gronu, kojarzymy ją jedną jej fryzuję, czyli blond włosy średniej długości. Celebrytka zapragnęła jednak zmiany i udała się do fryzjera. Na jakie cięcie postawiła? Okazało się, że odważyła się zrobić grzywkę. Piszemy „odważyła”, bo jak sama wyjaśnia, bała się tego ruchu. Zdjęciem metamorfozy pochwaliła się oczywiście w sieci.

Bardzo chciałam mieć grzywkę, ale bałam się wcześniej podjąć to „ryzyko”. Niewątpliwie miałam kompleks wysokiego czoła, nie układały mi się również włosy. W końcu trafiłam( choć przypadkiem-bo dziś rano zadzwoniłam do salonu blisko mojego miejsca zamieszkania, pytając czy jest szansa na wykonanie mi grzywki) na dziewczynę, która pomogła moim włosom i podniosła moją pewność siebie – pisze Marianna.

Jak na tę zmianę zareagowali fani kobiety? Zdecydowana większość była na tak. Niektórzy odbiorcy doszukali się też podobieństwa do aktorki, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Czy wy również je widzicie?

scena z: Marianna Schreiber, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Marianna Schreiber, SK:, , Szturmująca showbiznes Marianna Schreiber załatwia sprawy na mieście, fot. AKPA

scena z: Marianna Schreiber, SK:, , fot. Baranowski/AKPA