Piotr K. był jednym z najmłodszych milionerów i  chętnie promował się w mediach. Zasłynął dzięki sprzedaży kosmetyków i suplementów, a także miał własną klinikę medycyny estetycznej. Szybko zaprzyjaźnił się z połową celebrytów, z którą chętnie imprezował. Czar prysł, kiedy usłyszał zarzuty oszustwa i wydano za nim list gończy.

Piotr Kaszubski został uniewinniony

Skąd Piotr Kaszubski wziął pieniądze na swój biznes? [VIDEO]

Po tym wszystkim zniknął na 1,5 roku i wrócił z filmikiem, na którym przeprasza i zapowiada poprawę: „Przepraszam za niedociągnięcia prawne i biznesy, które często były na granicy prawa. Przepraszam za interesy, które były czasem nie do końca moralne. Wszystkie przedsięwzięcia, których się będę podejmował, będą po 30 razy sprawdzane nie tylko przez moje kancelarie, ale i rzeczników, którzy będą wydawać decyzje na piśmie, że dany interes jest zgodny z literą prawa” – zapowiadał Kaszubski.

Piotr Kaszubski WRACA i PRZEPRASZA [VIDEO]

Młody biznesmen jednak nie wrócił, a procesy sądowe ciągnęły się za nim latami. Jeszcze pod koniec listopada pisaliśmy, że został skierowany kolejny akt oskarżenia do Sądu Rejonowego dla Warszawa-Mokotów, który dotyczy narażenia budżetu państwa w latach 2014-2015 na utratę około 3,2 mln zł. W tym samy czasie było prowadzone drugie śledztwo, które dotyczyło oszustw przy sprzedaży suplementów diety, wybielaczy do zębów i kosmetyków.

Piotr Kaszubski dzisiaj poinformował na Instagramie, że jest niewinny. Jak się okazuje, poszedł o pomoc do austriackiego sądu:

Zostałem UNIEWINNIONY dzięki werdyktowi Austrii ! Polska ostentacyjne naruszyła moje prawa aby rozgrabić mój biznes! Werdykt Austrii prawomocny ! Więcej na piotrkaszubski.com – napisał Piotr.

„Najmłodszy polski milioner” usłyszał kolejne zarzuty. Miał tym razem oszukać państwo

Sprawdziliśmy na jego blogu oświadczenie, z którego wynika, że Sąd w Wiedniu rozpatrzył jego zażalenie: 

W dniu 24.02.2021 Sąd Apelacyjny w Wiedniu rozpatrzył zażalenie złożone przez Prokuratora rejonowego delegowanego do Prokuratury Regionalnej Tomasza Łopatkę i innych na wcześniejszą decyzję odnośnie mojej niewinności. Sąd Apelacyjny w Wiedniu w składzie trzech Sędziów oddalił zażalenia jako niedopuszczalne z mocy prawnej. Zażalenie na decyzję o braku zgody na ściganie mnie, mogła złożyć tylko Austriacka prokuratura. Jednakże Austriacka prokuratura odmówiła złożenia zażalenia, ignorując starania Prokuratora Prokuratury Rejonowej delegowanego do Prokuratury Regionalnej Tomasza Łopatki – czytamy.

Na końcu oświadczenia tłumaczy, że był 3 lata w areszcie bez procesu i bez zarzutów, oczerniany przez wszystkie media i dziesiątki milionów czytelników przez intrygi złego człowieka który krok po kroku grabił jego przedsiębiorstwo”. 

scena z: Piotr Kaszubski, Jessica Mercedes, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

piotr-kaszubski-R1