Porażkę naszej drużyny może osłodzić kobieta. Natalia Siwiec została wybrana Miss Euro 2012 dzięki przypadkowemu zdjęciu, które zostało zrobione, gdy zasiadała na trybunach i dopingowała Polaków w czerwonej koszulce.

– To jest dość śmieszne. Zdjęcie [w czerwonej koszulce] zostało zrobione w trakcie meczu Polska-Rosja. Ja w ogóle nie zdawałam sobie sprawy, że nadano mi tytuł „Miss Euro\”. Dopiero gdy zadzwoniła do mnie moja siostra, powiedziała mi: \”Natalia, wszędzie są twoje zdjęcia\”. I tak dowiedziałam się o całym zamieszaniu. W internecie wszyscy pisali, że na zdjęciu jestem ze swoim sponsorem, polskim Hugh Hefnerem. W mediach zawrzało wówczas, kim ja jestem i kto mi towarzyszy. No i wszyscy zaczęli pytać mnie również o czerwoną koszulkę – mówi w rozmowie z portalem Onet.pl

W pełnym śmiechu wywiadu (\”śmiech\” w nawiasie pojawia się dość często) modelka opowiada o tym, że byłaby w stanie uwieść nie tylko Cristiano Ronaldo, ale i samego Baracka Obamę. Wszystko jest z przymrużeniem oka, ale nie spodziewajmy się, że modelkę znaną w Polsce do tej pory głównie z reklamowania bielizny dziennikarze zapytają o poważne sprawy.

Zobacz więcej: Natalia Siwiec nago w CKM – zdjęcia