Natalia Szroeder i Quebonafide nie są wylewni na temat swojej relacji, a ich wspólne zdjęcia to rzadkość. I choć nie mówią o swoim związku wprost, to słuchają nowej płyty Quebonafide można zauważyć, że w wielu piosenkach nawiązuje do swojej ukochanej.

Natalia Szroeder zaręczyła się z Quebonafide?

Natalia Szroeder została NARZECZONĄ Quebonafide?

Ostatnio w nowym programie „250 m² Kuby Wojewódzkiego” mogliśmy usłyszeć, jak dziennikarz mówi o Natalii: „Chyba nawet twoja narzeczona uważa cię za lekkiego zj*ba„.

Natalia Szroeder w rozmowie z Oskarem Netkowskim w Wirtualnej Polsce zdementowała plotki. Bez zastanowienia odpowiedziała, że jeszcze nie było pierścionka.

Nie, chociaż widziałam takie plotki, to nie, nie, nie – zapewnia.

Poza tym została zapytana, czy Quebonafide jest „tym na całe życie”:

Wydaje mi się, że jak ktoś jest tak długo razem… Ja nie myślę krótkodystansowo o związkach. Ja jeśli z kimś się wiążę, to myślę tylko, że to jest taka miłość na wieki – tłumaczy Natalia.

Odmieniony Quebonafide z Natalią Szroeder na WESELU

Oskar Netkowski zapytał też, czy rozmawiała z Igą Lis, która jest w związku z Taco Hemingway’em, czy fajnie mieć faceta „bad boy’a”:

Często rozmawiamy, bardzo dużo nas łączy pod tym względem, ale wizerunek Kuby, wiem, że jest kontrowersyjny, ale to nie oznacza, że jest w obyciu takim „bad boyem”, bo… nie chce go obnażać w jakiś sposób, bo nie powinnam tego robić. Natomiast on nie jest takim „bad boyem” w domu – jest bardzo ciepłym, wrażliwym, spokojnym człowiekiem, wiem, że Filip również. Nie powinniśmy ta bardzo oceniać po okładce, ale oczywiście jest to fajne, że oni mają na zewnątrz taki wizerunek – przyznaje Szroeder.

Fani na widok nowego zdjęcia Natalii Szroeder: Natalia, nie odchudzaj się więcej, bo znikniesz

Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis, Natalia Szroeder. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis, Natalia Szroeder. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

View this post on Instagram

Zdrowia, miłości i spokoju, drodzy Obserwatorzy. 🦋

A post shared by Natalia Szroeder (@natalia_szroeder) on