W 2018 roku zaczęły się pojawiać informacje, że Natalia Szroeder spotyka się z raperem Kubą Grabowskim. Oni przez kilka miesięcy starali się ukrywać ten związek, jednak prawda i tak wyszła na jaw. Niektórzy uważali, że to przelotna znajomość, ale jak widać, mylili się.

Natalia Szroeder zdradziła, ile WAŻY i ile ma wzrostu

Quebonafide w „250 m² Kuby Wojewódzkiego”

Szroeder i Quebo nie są wylewni na temat swojej relacji, a ich wspólne zdjęcia to rzadkość. I choć nie mówią o swoim związku wprost, to słuchają nowej płyty Quebonafide można zauważyć, że w wielu piosenkach nawiązuje do swojej ukochanej.

O tej właśnie nowej płycie Quebo porozmawiał z Kubą Wojewódzkim. Dziennikarz zaprosił rapera do swojego domu, gdzie nagrali „250 m² Kuby Wojewódzkiego”. To projekt Wojewódzkiego, który z powodu pandemii nie może kontynuować swojego talk-show w TVN-ie.

Wrócił stary QUEBONAFIDE! Pokazał, co stało się z jego tatuażami

Natalia Szroeder i Quebonafide są zaręczeni?

Czyżby w trakcie rozmowy Wojewódzki zdradził, że związek Quebo i Natalii nabierał tempa? Dziennikarz zwrócił uwagę, że raper uchodzi za kontrowersyjną i szaloną osobę. Dodał, że chyba podobnie myśli o nim Szroeder. Przy okazji użył wymownego słowa.

Chyba nawet twoja narzeczona uważa cię za lekkiego zj*ba – powiedział Wojewódzki.

Quebo nie potwierdził tych słów, ale też nie zaprzeczył i nie sprostował. Być może faktycznie jest coś na rzeczy, a oni są zaręczeni? Przecież nie każdy musi się chwalić w mediach społecznościowych pierścionkiem zaręczynowym.

ZOBACZ TEŻ:

Maffashion usunęła swój komentarz pod zdjęciem Quebonafide! „Nie wszyscy fani wiedzą, że znamy się prywatnie”

Brawo! Quebonafide POMÓGŁ dzieciom!

Odmieniony Quebonafide z Natalią Szroeder na WESELU

Taco Hemingway, Iga Lis, Natalia Szroeder, Quebonafide na trybunach

Taco Hemingway, Iga Lis, Natalia Szroeder, Quebonafide/fot. AKPA