Natasza Urbańska (42 l.) zdecydowała się odświeżył fryzurę. Gwiazda na swoim Instagramie pochwaliła się efektami pracy fryzjera i zaprezentowała się w nowych włosach. Zobaczcie jak teraz wygląda.

Natasza Urbańska zdradziła nam, że jej córeczka, Kalina, lubi pożyczać od mamy biżuterię

Nowe włosy Nataszy Urbańskiej

Natasza zasłynęła jako tancerka oraz aktorka teatralna. Sporego rozgłosu dostarczył jej związek małżeński, który zawarła ze znanym i dużo starszym od siebie reżyserem, Januszem Józefowiczem. Jest mamą córeczki Kaliny, która niedawno skończyła 11 lat.Urbańska jest piękną kobietą, która nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Gwiazda nie przywiązuje większej uwagi do włosów, często zmienia fryzury. Zaprezentowała się już w doczepach czy bardziej kolorowych włosach. 

Urbańska podążając za wzorem wielu innych gwiazd, mocno podcięła włosy i przefarbowała je na najmodniejszy odcień brązu. Krótkie włosy stały się bardzo modne, taka fryzura to zdecydowany hit 2019 roku! Artystka postanowiła wrócić do bardziej naturalnego koloru i zdecydowała się na najmodniejsze cięcie jesiennego sezonu – proste włosy do ramion. Long bob jest jedną z wariacji popularnej fryzury wylansowanej w latach 20.

Po raz kolejny Natasza oddała się w moje ręce. Po przygodach ze wszystkimi odcieniami blondu, przyszedł czas na naturalny kolor i zdrowe, lśniące włosy – poinformował fryzjer gwiazd.

Nowe włosy Nataszy Urbańskiej bardzo spodobały się fankom gwiazdy, którzy w komentarzach na Instagramie zostawiali same pozytywne opinie. Musimy przyznać, że Natasza wygląda rewelacyjnie w nowym cięciu. Przyzwyczailiśmy się do mocnego skrętu czy delikatnych fal w stylu starego Hollywood, ale w takiej odsłonie  – prezentując proste i bardziej naturalny kolor również wygląda świetnie.

W jakich włosach wygląda lepiej Natasza? Brązowe czy może blond?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natasza Urbańska, Olga Kalicka, Jessica Mercedes i inne gwiazdy na pokazie nowej kolekcji biżuterii (ZDJĘCIA)

Natasza Urbańska pokazała córkę Kalinę; ale wyrosła!

Natasza Urbańska w różowych włosach i inne gwiazdy na otwarciu butiku

Natasza Urbańska

scena z: Natasza Urbańska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Natasza Urbańska

scena z: Natasza Urbańska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Natasza Urbańska

scena z: Natasza Urbańska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska u fryzjera gwiazd. Fot.Instagram/nataszaofficial