Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, niedawno powitała na świecie trzecie dziecko. Od tego czasu na swoim Istagramie promuje wizerunek matki, który nieco odbiega od standardów, do których przyzwyczaiły nas rodzime celebrytki.

Ola Żebrowska pokazała ciało po ciąży. „Z tego brzuszka, po 9 miesiącach wyszedł człowiek”

Aleksandra Żebrowska o macierzyństwie

W świecie, w którym celebrytki dwa dni po porodzie idą na siłownię, Ola Żebrowska stanowi pewnego rodzaju ewenement. Żona popularnego aktora regularnie przypomina, że życie młodej mamy to nie bułka z masłem z przerwą na manicure w centrum miasta.

Ola Żebrowska pokazała urocze zdjęcie synów. „Miłość braterska”

Na ostatnim zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Aleksandry Żebrowskiej, młoda mama jest ubrana w luźny t-shirt dzieli się tym, jak wygląda jej codzienność:

Ostatnie tygodnie były w moim wydaniu szalenie kobiece – nie śpię, ale i tak 24h na dobę spędzam w koszuli nocnej, z umownym kokiem związanym na czubku głowy, z dzieckiem na brzuchu i biustem zmieniającym rozmiar 4 razy dziennie. Od rana do nocy ukladam się na kanapie w dziwnych pozycjach mających ułatwić karmienie, w przerwach odpisuję na maile, a wieczorami zamiast posiłków z zalecanej kaszy jaglanej, zjadam torbę bobu i obgryzam brzegi pizzy po dzieciach – wyznała.

Aleksandra Żebrowska o STRACONYCH ciążach. „Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas”

Następnie przystąpiła do podnoszenia na duchu młodych mam.

Jeśli masz podobnie – wiedz, że jesteś wielka 🤭 wyjątkowa i dzielna. Czy ktoś mógłby to wszystko zrobić za Ciebie? Nikt. 💪Niezależnie od tego czy rodziłaś naturalnie, czy karmisz piersią czy butelką, czy gotujesz obiady czy zamawiasz tę pizzę trzeci dzień z rzędu. Albo czy martwisz się, że Twoje dzieci zaczynają szkołę w środku pandemii, czy jednocześnie po cichu nie mogłaś się doczekać aż pozbędziesz się ich z domu 😬💪

Aleksandra Żebrowska już w domu. Michał powitał ją w NIETYPOWY sposób

Podoba wam się taka postawa?

Ola Żebrowska w ciąży

Ola Żebrowska/fot. Instagram/olazebrowska

Ola Żebrowska pokazała ciało po ciąży

Ola Żebrowska w łazience, fot. Instagram

Ola Żebrowska w ciąży

Ola Żebrowska/fot. Instagram/olazebrowska

Aleksandra i Michał Żebrowscy na ściance

Aleksandra i Michał Żebrowscy/fot. AKPA

Aleksandra i Michał Żebrowscy na ściance

Aleksandra i Michał Żebrowscy/fot. AKPA