Jak donoszą amerykańskie media, w tym słynne Page Six, między Victorią Beckham a jej nową synową, Nicolą Peltz, trwa zimna wojna.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pierwszy raz po ślubie

Peltz (27 l.) niedawno poślubiła 23-letniego Brooklyna Beckhama, czyli najstarszego syna Victorii Beckham i supergwiazdy piłki nożnej Davida Beckhama. Jednak kłopoty w raju szykowały się jeszcze przed głośnymi zaślubinami.

One nie mogą się znieść i nie rozmawiają ze sobą […] Przygotowania do ślubu były przerażające – zdradza osoba bliska rodzinie.

Victoria Beckham vs Nicola Peltz

Nicola Peltz, która jest aktorką i córką nowojorskiego miliardera Nelsona Peltza, nie chciała, aby jej przyszła teściowa „Brała udział w planowaniu ślubu i wesela, a nie dawała znać o niczym Victorii. Komunikacja była minimalna” podaje źródło.

Ślub Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama – paparazzi

Niestety sytuacja ta wpływa mocno na relację Beckhamów z najstarszym synem Brooklynem, który do tego zaliczył ostatnio wpadkę.

Nie rozmawiali z nim zbyt wiele w ciągu ostatnich kilku miesięcy […] Na pewno napiętej sytuacji nie pomógł fakt opublikowania okładki Tatlera z Nicolą Peltz z podpisem „The New Mrs. Beckham” – komentuje źródło.