Małgorzata Rozenek, jak każda licząca się influencerka założyła markę modową Mrs. Drama. O swoim nowym biznesie poinformowała w relacji live na Instagramie tydzień temu.

Małgorzata Rozenek marka Mrs. Drama

Małgorzata Rozenek otworzyła MARKĘ MODOWĄ. Sprawdziliśmy ceny

Nie da się ukryć, że gwiazda wywołała tym spory szum w sieci nie tylko przez Aleksandrę Żuraw, która zasugerowała, że była jedną z inspiracji. Jeśli nie wiesz, o co chodzi, przeczytaj nasz artykuł: Małgorzata Rozenek odpowiada Żuraw: „Może nie chodzi o prawdę, a rozgłos?”

Rozenek po tym wszystkim zaczęła się bronić, że pracowała nad projektem kilka miesięcy, a o Żuraw dowiedziała się dopiero teraz. Małgosia podczas wywiadu z Bartoszem Fetyszem na Instagramie ujawniła, że projektował z nią jej najstarszy syn Stanisław.

Bardzo dużą pomocą w Mrs. Dramie jest mój starszy syn Stanisław, który szycia i konstrukcji ubioru uczy się od 10 roku życia. Ma za sobą swoich kilka kolekcji. Ja rysuję, co chcę i jak chcę, i dlaczego, w jakim kolorze, szukamy najlepszej tkaniny i proszę o uczycie czterech rodzajów różnej tkaniny, żeby zobaczyć, jak to się zachowuje, gdzie powinny być kieszenie itp. Moja firma powstała po to, żeby ubierać kobiety klasyczne i żeby te ciuchy były ładne i ponadczasowe – tłumaczy Rozenek.

Małgorzata Rozenek zdradziła, czym zajmuje się jej najstarszy syn. Wybrał trudny zawód

Pod koniec grudnia Małgosia i Radek w Dzień Dobry TVN pochwalili się, że 14-letni Stanisław chce zostać projektantem mody:

Stasio rozwija się w swojej pasji: w sztuce i projektowaniu ubioru. Przygotowuje już się do dostania na Uniwersytet, a ma dopiero 14 lat – podkreślała gwiazda.