Książę Harry nie tak dawno postanowił zawalczyć z wciąż napływającymi plotkami na temat swojej żony, Meghan Markle. W tym celu wydał publiczne oświadczenie skierowane do mediów plotkarskich, które od dłuższego czasu szkalują Meghan. Harry postanowił przypomnieć tragiczną historię jego matki zwracając uwagę, że podobnie sytuacja przedstawia się w przypadku jego żony, która stale jest pod ostrzałem nieprawdziwych i wyssanych z palca informacji. Jak się okazało, Pałac Buckingham nie wyraził zgody na publikację pisma. Książę już kolejny raz zignorował Elżbietę II. Czy królowa wyciągnie konsekwencje z powodu tego występku?

Znamy sekret promiennej i nawilżonej skóry Meghan Markle. To Księżna Kate poleciła jej ten produkt!

Książę Harry staje w obronie swojej żony

Książę Harry znów postąpił na przekór królowej. Jak poinformował królewski ekspert, monarchini nie chciała, by oświadczenie broniące Meghan ujrzało światło dzienne. Kilka dni temu książę Harry wystosował oficjalne pismo do brytyjskich mediów, które od kilku miesięcy nie przestają publikować negatywnych a czasami obraźliwych artykułów na temat Meghan Markle. Komentowano wszystko, od nieodpowiedniego stroju, które szybko nazwano wpadką księżnej, przez wytykanie braku umiejętności poprawnego trzymania syna po szkalowanie Meghan i przedstawianie jej jako osoby rozrzutnej  i zakłamanej.

Oczerniają ją prawie codziennie od dziewięciu miesięcy. Udało im się tworzyć kłamstwo po kłamstwie jej kosztem, tylko dlatego, że nie pokazywała się publicznie podczas urlopu macierzyńskiego. (…) Zbyt długo byłem cichym świadkiem jej prywatnego cierpienia. Odsunięcie się i niepodejmowanie żadnych działań byłoby sprzeczne ze wszystkim, w co wierzymy. Widziałem, co się dzieje, gdy ktoś, kogo kocham, jest traktowany jak towar do tego stopnia, że nie jest już postrzegany jako prawdziwa osoba. Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych, potężnych sił – pisał Harry w obronie żony.

Książę Harry ponownie sprzeciwia się królowej Elżbiecie!

Harry podał do publicznej informacji, że podjął działania prawne przeciwko spółce Associated Newspapers, która niezgodnie z prawem udostępniła prywatną korespondencję jego żony, zaadresowaną do ojca księżnej, Thomasa Markle. Trzeba przyznać, że wystosowany list jest bardzo emocjonalny i smutny. Spotkał się ze sporym zdziwieniem wśród ekspertów, którzy od lat komentują poczynania rodziny królewskiej. Są oni zdania, że pomimo rozpaczliwego błagania o spokój, opublikowanie listu nie było najlepszą decyzją ze strony księcia Harry’ego. Jak podało „The Times” królewscy asystenci oraz sama Elżbieta II ostrzegali księcia, by nie publikował tak emocjonalnego oświadczenia tuż po podróży do Afryki, bądź w trakcie jej odbywania. Wszystko za sprawą odciągania uwagi mediów od tego na czym powinny się skupić, czyli na królewskiej trasie objazdowej po Afryce, a nie na kolejnym skandalu w roli głównej z Meghan Markle. Zarówno doradcy jak i  rzecznik prasowy rodziny królewskiej wcześniej nie widzieli listu napisanego przez księcia.

Jak uważacie, dobrze się zachował?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Książę Harry SKONFRONTOWAŁ się z dziennikarką w Afryce. Po tym zdarzeniu oskarżył media o manipulację (WIDEO)

Księżna Meghan i książę Harry pokazali Archiego. Ale URÓSŁ!

Kate Middleton potwierdziła swoim zachowaniem, że KONKURUJE z Meghan Markle

https://www.instagram.com/p/B3HaNHqFb0y/

Książę Harry Meghan Markle

Fot.Forum

Książę Harry Meghan Markle

Fot. Forum

Książę Harry Meghan Markle

Fot. Forum

Książę Harry Meghan Markle

Fot.Forum