Wiele modelek, influencerek i celebrytek marzy o takiej sesji. Udaje się nielicznym. Kim Kardashian należy do tego grona – celebrytka „zaliczyła” następne – tym razem aż trzy! – okładki Vogue’a.

Księżna Meghan zostanie redaktor NACZELNĄ Vogue’a!

Kim Kardashian (38 l.) pojawiła się na trzech okładkach magazynu Vogue. Dokładnie – japońskiej edycji magazynu. Kim wykorzystuje swoje pięć minut, które dały jej: 1. seks-taśma, 2. Anna Wintour, szefowa pisma, która zaprosiła Kim do pierwszej sesji i w ten sposób szeroko otworzyła drzwi kariery Kardashianki.

Pewnie żadna z tych sesji nie byłaby możliwa, gdyby nie małżeństwo Kim z Kanye Westem, uznawanym przez świat mody za wizjonera. Wintour wyczuła moment, gdy popularność Westów zaczynała rosnąć na potęgę, zaprosiła ich do swego magazynu i tak zaczęła się wielka kariera Kim w branży fashion.

Kim Kardashian maluje dłoń swojej babci, by zakryć jej żyły

Teraz możemy oglądać nowe okładki z Kimmy. Jedna z nich jest bardzo w stylu celebrytki – Kim ubrana w skąpy top, pokazująca dekolt i udo. Pozostałe dwie okładki są zdecydowanie bardziej powściągliwe. Na jednej z nich widzimy tylko twarz celebrytki – reszta została ukryta w udrapowanym jedwabiu.

Za stylizacje Kim odpowiada ekscentryczna i legendarna już Anna Dello Russo.

Oliwia Bieniuk jest TAKA SZCZUPŁA! pokazała się w ulubionej stylizacji Kim Kardashian