Parę dni temu paparazzi udało się zauważyć już trzecią nianię, odkąd urodził się Archie. Nowy pracownik rodziny królewskiej towarzyszył im podczas wakacji w rezydencji Sir Eltona Johna na południu Francji.

Niania Archiego

Na zdjęciach widać, jak wsiadała do jednego z czterech prywatnych odrzutowców, które Meghan i Harry wzięli na 11-dniowe wakacje.

To oficjalne – jest już niania dla Archiego. Meghan Markle i książę Harry zabierają synka do Afryki

Ostatnio para książęca Sussex zwolniła swoją pierwszą nianię za to, że podobno była „nieprofesjonalna”, a druga była zatrudniona tylko na nocne zmiany. Jak podaje The Sun, trzecia niania „idealnie wpasował się do rodziny królewskiej”.  Dodają, że Meghan jest bardzo dobrą i „ogarniętą” mamą, ale nowa niania jest dla niej darem niebios.

Archie ją uwielbia. Harry i Meghan są z niej bardzo zadowoleni – mówi informator w „The Sun”.

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Nowa niania nie będzie mieszkać w Frogmore Cottage z Sussexes. Natomiast będzie im towarzyszyła podczas królewskiej trasy koncertowej w przyszłym miesiącu.

Przypominamy, że odkąd Markle weszła do rodziny królewskiej w maju 2018 roku, wielu pracowników zrezygnowały z pracy –  w tym ochroniarz, osobisty asystent i prywatny sekretarz.

Już trzecia asystentka Meghan Markle zrezygnowała. Jedna z nich całkiem dobrze się ustawiła

*PREMIUM EXCLUSIVE NO WEB UNTIL 2230 BST 18TH AUG* Meghan Markle cradles baby son Archie in both arms as she leaves the luxury private jet she and Prince Harry have come under fire for using while claiming to be eco warriors. *PREMIUM EXCLUSIVE NO WEB UNTIL 2230 BST 18TH AUG* Meghan Markle cradles baby son Archie in both arms as she leaves the luxury private jet she and Prince Harry have come under fire for using while claiming to be eco warriors.