Jak wiadomo, nie ma osób idealnych. Każdy ma jakieś mankamenty, bądź kompleksy – jednak moda na Photoshopa w dalszym ciągu jest tak samo silna. Sandra Kubicka (25 l.) postanowiła, że nie będzie podtrzymywać wizerunku modelki, jako osoby perfekcyjnej i o idealnym ciele. Polska modelka pokazała rozstępy na udach i widać, że akceptuje swoje ciało takim jakie jest.

Sandra Kubicka jest na tej samej DIECIE, co Sara Boruc – może budzić kontrowersje (DIETY GWIAZD)

Sandra Kubicka pokazała rozstępy na udzie

Sandra Kubicka na stałe przeprowadziła się do Polski. Już jest w nowym związku, a czasy z Kaio poszły w niepamięć. Modelka w jednym z wywiadów przyznała, że w Stanach nie do końca czuła się szczęśliwa. Teraz wszystko się zmieniło, a Sandra promienieje.

Sandra Kubicka w DDTVN zapowiedziała kolejną ZMIANĘ w życiu (ZDJĘCIA)

Kubicka idzie jak burza! Jakiś czas temu zaprezentowała swoją kolekcję perfum. Zdradziła również, że zagra w filmie. Wygląda na to, że życie układa się po jej myśli. Nie może również narzekać na brak zainteresowania mediów. Sandra umie przykuć tą uwagę w coś dobrego – opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje z mgiełką do ciała, która jest sygnowana nazwiskiem Sandry.

Sandra Kubicka otworzyła się na temat NOWEGO związku. „Cały świat przeciwko nam”

Modelka, jak zawsze wygląda obłędnie, jednak największa uwagę przyciągają rozstępy na udach. Robiąc zdjęcia do kampanii Sandra mogła skorzystać z usług grafika i usunąć rozstępy w Photoshopie, jednak nie chciała zakłamywać rzeczywistości. Kubicka udowodniła, że jest jak każda z nas i tak samo ma rozstępy, czy cellulit i nie ma zamiaru tego ukrywać.

W duchu ciałopozytwności Kubicka nauczyła się akceptować swoje ciało. Jej sylwetka nie zawsze tak wyglądała. Sandra choruje na zespół policystycznych jajników. Przez swoje problemy zdrowotne miała wahania wagi i przytyła 17 kilogramów. Udało jej się jednak schudnąć.

Kubicka jakiś czas temu zablokowała możliwość komentowania swoich postów. Jej fani obrażali się w komentarzach. Modelka przyznała, że nie chce by jej profil był miejscem gdzie gromadzi się negatywna energia i na jakiś czas wyłączyła komentowanie pod zdjęciami.

Jesteśmy jednak przekonani, że Internauci pogratulowali by jej dystans do siebie i tego, że nie zdecydowała się na retusz zdjęć.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka wystąpi w FILMIE. Zagra u boku Tomasza Karolaka i Aleksandry Popławskiej

Sandra Kubicka wspomina Playboya. „Nie wstydzę się tego”

Sandra Kubicka pokazała, jak urządziła dom w Polsce: Totalnie zmieniłam styl

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka, fot. Podlewski/AKPA.

fot. AKPA

Sandra Kubicka w "Dzień Dobry TVN"

Sandra Kubicka w „Dzień Dobry TVN” fot. AKPA