Sandra Kubicka na Instagramowym profilu wróciła wspomnieniami do czasów, kiedy była dziewczyną z rozkładówki najpopularniejszego magazynu dla mężczyzn na świecie.

Sandra Kubicka jest na tej samej DIECIE, co Sara Boruc – może budzić kontrowersje (DIETY GWIAZD)

Sandra Kubicka w Playboyu

Modelka opublikowała zdjęcie, na którym leży na wielkim kocu z napisem Payboy. Gwiazda jest otoczona numerami magazynu, w których pojawiły się jej zdjęcia. Całość opatrzyła wymownym wpisem.

Sandra Kubicka wystąpi w FILMIE. Zagra u boku Tomasza Karolaka i Aleksandry Popławskiej

Dawno temu była playmate w czterech krajach, ale dziś jest dobrą dziewczyną – napisała Kubicka, po czym dodała – @playboy nie wstydzę̨ się̨ tego, bo odmieniło to moje życie. Nic się nie dzieje bez przyczyny.

Sandra Kubicka przez 12 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Mieszkając w Miami rozpoczęła karierę modelki. Sesję z jej udziałem pojawiały się m.in. w magazynie Treats!, była modelką Asos, a w 2017 roku trafiła na rozkładówkę amerykańskiego Playboya.

Polscy widzowie mogli ją oglądać na parkiecie dziesiątej edycji polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”, gdzie modelka wytańczyła sobie trzecie miejsce. W ubiegłym miesiącu wypuściła własną linię perfum.

Sandra Kubicka pokazała, jak urządziła dom w Polsce: Totalnie zmieniłam styl

Niedawno Sandra Kubicka poinformowała, że rozpoczęła pracę na planie zdjęciowym – tym razem w roli aktorki.

Sandra Kubicka w "Dzień Dobry TVN"

Sandra Kubicka w „Dzień Dobry TVN” fot. AKPA

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka fot. AKPA