Jakiś czas temu Ola Żuraw poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że czeka ją operacja. Początkowo nie chciała zdradzić szczegółów zabiegu, wyznała jedynie, że decyzję o tajemniczej operacji podjęła już kilka lat wcześniej, a sam zabieg był „bardzo rozległą operacją”. Ostatecznie rąbka tajemnicy uchylił jej partner, którzy zdradził, że Ola poddała się operacji plastycznej.

Ola Żuraw przeszła OPERACJĘ! „Była bardzo rozległa. Mam dreny, szwy…”

Aleksandra Żuraw ma komplikacje po operacji. Fani sprawiają jej przykrość uwagami

Niedawno była uczestniczka „Top Model” wyjaśniła już nieco dokładniej na czym polegał zabieg:

Rozległa operacja to określenie zabiegu, który obejmuje kilka dużych powierzchni ciała. Jestem już w drugiej dobie po zabiegu, boli fest, ale czuję się bezpieczna i zaopiekowana. Jak wiecie, nie ukrywam przed Wami żadnych ingerencji, zmian, operacji. Uważam, że lepiej żyć w prawdzie i ukazać backstage takich decyzji. Kompletuję cały materiał na ten temat – 3 miesiące w jeden film. Do operacji przygotowywałam się 5-miesięczną redukcją i ćwiczeniami, dzięki którym schudłam 15 kg. Moja decyzja była przemyślana przez ostatnie dwa lata. Po operacji nadal będę chodziła na siłownię. Udało mi się pokochać treningi siłowe, nie dla ciała, a przede wszystkim głowy. Operacja nie jest sposobem na odchudzanie, pamiętajcie.

Jak się jednak okazuje, nie obyło się bez komplikacji – Ola doznała porażenia wargi. I choć od początku była świadoma możliwych komplikacji i została o nich uprzedzona przed zabiegiem, natrętne uwagi internautów sprawiły, że postanowiła poruszyć drażliwy temat i raz na zawsze uciąć spekulacje oraz pojawiające się w kółko pytania:

Dobrze zamknijmy sobie temat MOJEGO PORAŻENIA WARGI. Mam już naprawdę dosyć niewybrednych wiadomości z komentowaniem mojego stanu. Moja warga po jednej stronie jest porażona. Jest to komplikacja, o której zostałam uprzedzona, o której wiedziałam, że może wystąpić, wszystko na konsultacjach zostało mi wyjaśnione. Przed operacją również wyraziłam zgodę na to, że zdaje sobie sprawę, że może tak się stać. A ponadto ja mam tendencję do takiego „porażenia”, bo kilka miesięcy wstecz miałam porażenie górnej wargi i nie mogłam z jednej strony się uśmiechać i to trwało prawie 2 miesiące.

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

Dalej zwróciła uwagę na pojawiające się wciąż pytania oraz niemiłe komentarze w jej stronę, które jak wyznała zaczęły wpędzać ją w kompleksy:

(…) Zadajecie mi pytania w naprawdę smutny sposób dla mnie, między innymi „ja bym tak nie chciała”. Zadajecie mi pytania, na które ja nie znam na to odpowiedzi. Czy mi to przejdzie, ile to potrwa. (…) Zadawanie mi pytań „Czy widziałam siebie w lustrze?! Czy widzę jak wyglądam?!” jest wjeżdżaniem na psyche, bo pojawił się we mnie nowy kompleks…Niedługo będę bała się pokazywać publicznie, bo mam porażenie na twarzy, chociaż wcale z tego faktu nie ubolewam, bo brałam to jako możliwość.

Na koniec zaapelowała, by powstrzymać się z tego typu komentarzami, nie tylko do niej, ale również wielu osób, które nie mają wpływu na wygląd swojego ciała np. ze względu na przebytą chorobę lub schorzenia genetyczne:

(…) Zastanówcie się kolejnym razem zanim napiszecie „ja bym tak nie chciała”, „czy widziałaś się w lustrze”, „strasznie to wygląda”, „co Ci się stało” czy nie sprawiacie komuś przykrości i Wasze słowa zostaną w głowie tej osoby na bardzo długo. To nie chodzi tylko i wyłącznie o mnie, ale także o wiele osób, które pokazuje się w internecie i nie mają wpływu na to jak wyglądają czy co dzieje się z ich ciałem np. podczas choroby. Ja miałam na to wpływ i biorę tę konsekwencje na klatę.

IG: aleksandrazuraw

Nie pozostaje nam więc nic innego jak życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Ola Żuraw pokazała DOM! Zachwycająca lokalizacja i cudowny taras

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

WOW! Ola Żuraw ZARĘCZYŁA SIĘ w niecodziennym miejscu!

fot. Instagram: aleksandrazuraw

WOW! Ola Żuraw ZARĘCZYŁA SIĘ w niecodziennym miejscu!