Aleksandra Żuraw karierę rozpoczęła od udziału w programie „Top Model”. Po wyjściu z show na chwilę zniknęła z mediów i powróciła do sieci jako Youtuberka i Influencerka. Dziś prężnie działa i może pochwalić się kilkoma własnymi markami, w tym odzieżową. Prywatnie jest mamą 2-letnej Apolonii.

WOW! Ola Żuraw ZARĘCZYŁA SIĘ w niecodziennym miejscu!

Aleksandra Żuraw poddała się operacji plastycznej

We wtorek Ola Żuraw poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że czeka ją operacja. Nie chciała jednak zdradzić szczegółów zabiegu, wyznała jedynie, że decyzję o tajemniczej operacji podjęła już kilka lat wcześniej:

Zdecydowałam się na tę operację dwa lata temu. I właśnie dziś nadszedł ten dzień. Strasznie się stresuję i nie mogę jeść od kilku dni. A Was proszę o trzymanie kciuków – zaapelowała do fanów.

Następnie influencerka wrzuciła zdjęcie ze szpitala, informując, że czeka na przewiezienie na salę operacyjną:

Ja już ze zmytym makijażem, czekam na swoją kolej, gotowa do zabiegu.

IG: aleksandrazuraw

Gdy Ola dochodziła do siebie po operacji, jej aktualny partner postanowił uspokoić fanów i przekazać, że zabieg się udał:

Z tej strony Kapi, Ola ma się bardzo dobrze. Dziękujemy za trzymanie kciuków

Wrzucił też fotkę śpiącej po operacji ukochanej, której na twarz założono specjalną maskę. Na fotce widać również opatrunki założone na uszy. Czyżby jakaś korekta uszu? Następnego dnia, by nie trzymać fanów Oli w niepewności, jej partner „przechwycił” Instagram ukochanej i zdradził, że Ola Żuraw poddała się operacji plastycznej:

Odpowiadam na pytania tych, którzy nie są wtajemniczeni i pytają, jaka to operacja. Olcia miała wczoraj operację plastyczną, została na noc w szpitalu, a teraz już ze mną w domku wypoczywa! Dziękujemy za tak wiele wiadomości i za okazane wsparcie.

IG: aleksandrazuraw

Po powrocie ze szpitala, influencerka z powrotem przejęła kontrolę nad swoim Instagramem i zaprezentowała fanom jak jej partner opiekuje się nią po operacji rozpływając się z miłości:

Mój seksi pielęgniarz. Zdaje egzamin na najlepszego męża.

Była uczestniczka „Top Model” otworzyła się też w temacie zabiegu, choć nadal nie zdradziła co dokładnie było poprawiane. Wyjaśniła jedynie, że „operacja była rozległa”:

Operacja była bardzo rozległa. Mam dreny, szwy, ubrania uciskowe. Wszystko Wam opowiem, jak już dojdę do siebie

IG: aleksandrazuraw

Jesteście ciekawi co to była za operacja? My obstawiamy coś z uszami, ale może nas zaskoczy!

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Aleksandra Żuraw ma GUZA PIERSI: „Mam malutkie dziecko, szczęśliwą rodzinę”

Aleksandra Żuraw kupiła dom

Aleksandra Żuraw kupiła dom

WOW! Ola Żuraw ZARĘCZYŁA SIĘ w niecodziennym miejscu!

fot. Instagram: aleksandrazuraw

Aleksandra Żuraw szczerze o depresji i napadach lęku.

Fot.Instagram/aleksandrazuraw

WOW! Aleksandra Żuraw kupiła dom, ale… nie dla siebie