Olga Frycz (34 l.) wczoraj poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Zapewniła, że nie boi się samodzielnego macierzyństwa. Zdradziła, że będzie miała kolejną córeczkę o imieniu Zosia.

Olga Frycz apeluje do fanów

Olga Frycz jest w DRUGIEJ ciąży! Zdradziła płeć i imię dziecka

Olga Frycz dzisiaj podziękowała fanom za miłe wiadomości i przede wszystkim za to, że jej post został dobrze odebrany. Obawiała się, jak internauci zareagują na to, że kolejne dziecko będzie wychowywać sama.

Bardzo chciałam Wam podziękować za ogrom wsparcia, który od Was dostałam. Super wiadomości i bardzo miłe komentarze. Bardzo mi zależało, aby mój post został poprawnie odebrany, że nie zostały żadne wątpliwości co do tego, że nikt mi nie zrobił żadnej krzywdy, nie czuje się poszkodowana w żaden sposób. Bardzo proszę osoby, które tak wnikliwie analizują moje życie i życie moich bliskich, żeby powstrzymały się od nieprzyjemnych komentarzy, bo to jest naprawdę obrzydliwe, a tego bym nie zniosła, gdybym wiedziała, że komuś dzieje się krzywda z powodu moich followersów – tłumaczy Olga.

Olga Frycz pokazała kuchnię. Ten szczegół wzbudził mieszane uczucia

Prosi swoich obserwatorów, aby nie mieli zamiaru ją bronić, a przy tym pisać przykre wiadomości jej bliskim:

Jeśli komuś przyjdzie do głowy w swoim mniemaniu, żeby stanąć w mojej obronie, to ja absolutnie tego nie potrzebuje, w du*** mam taką pomoc. Jeżeli będzie mi się działa jakakolwiek krzywda, to… chociaż nie wiem, czy bym powiedziała – śmieje się Frycz.

OMG! Olga Frycz pokazała brzuch! Jest imponujący

Dodała, że zawiozła swojego pupila do fryzjera dla psów, ponieważ jest coraz cieplej, a po drugie teraz paparazzi będą częściej za nią chodzić:

Odstawiłam Kapsla do myjni, do fryzjera, bo wyglądał już jak dziad, a wiadomo, że lato idzie, sezon, trzeba się jakoś pokazać, tym bardziej, że wokół mnie już zaczęło się kręcić coraz więcej paparazzi, żeby na tych zdjęciach przynajmniej wyglądać jakoś tak w miarę dobrze, to Kapsel już się tam robi na bóstwo – ironizuje Olga.