Olga Frycz zdobyła sympatię szerokiej widowni, pojawiając się serialowym cyklu opowiadającym o losach mieszkańców domu nad rozlewiskiem. Laureatka Złotej Kaczki za film „Wszystko, co kocham” jest też niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością.

OMG! Olga Frycz pokazała brzuch! Jest imponujący

Olga Frycz – mieszkanie

Aktorka często dzieli się zdjęciami zrobionymi w domu. Dzięki temu wiadomo na przykład, że w jej salonie mieści się nietypowa zjeżdżalnia. Teraz Olga pochwaliła się tym, jak wygląda jej kuchnia.

Na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda ochoczo maszeruje w aneksie kuchennym. Gwiazda postawiła na proste, brązowe szafki, które wspaniale współgrały z efektownym lastryko. Fani byli zachwyceni.

Olga Frycz ścięła i PRZEFARBOWAŁA WŁOSY: „Jest najlepiej”

  • Ładne to lastryko w kuchni.
  • Ta kuchnia jest taka piękna.
  • Piękna przestrzeń.

Oczywiście nie wszystkim kuchnia Olgi Frycz przypadła do gustu. Wśród internautów znaleźli się też tacy, którzy nie byli zachwyceni parkietem w kuchni, uznając go za niepraktyczny.

Parkiet w kuchni? Jeśli tak, to nie zazdroszczę chyba, że ona nic w tej kuchni nie robi. Mnie się nie podoba, ale to rzecz gustu.

Olga Frycz powiedziała o swoich treningach i DIECIE

Też jesteście zdania, że parkiet w kuchni jest złym pomysłem?

Olga Frycz w czarnym t-shircie

Olga Frycz/fot. AKPA

Olga Frycz na evencie Zalando

Olga Frycz/fot. AKPA

Olga Frycz

Olga Frycz, Prezentacja kolekcji wiosna lato 2019 Deichmann x Julia Wieniawa, fot. Kurnikowski/AKPA