Oiwia Bieniuk (16 l.) jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Mimo że nie weszła jeszcze do show-biznesu, to już może pochwalić się prawie 100 tysiącami obserwujących na Instagramie.

Oliwia Bieniuk stała się już gwiazdą

Z pewnością rozgłosu daje jej znane nazwisko, ale przede wszystkim, że jest bardzo ładna. Nie ma wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie. Nastolatka nic nie robi, a firmy same się do niej odzywają. Oliwia już podjęła współpracę za dużą kasę.

Oliwka dostaje propozycje reklamowania różnych produktów w internecie. Ostatnio podpisała umowę z producentem toreb. A ponieważ obserwuje ją prawie 100 tysięcy osób, może liczyć na niezłe stawki. I mogłaby już zakończyć edukację, a to niezwykła sytuacja jak na nastolatkę – zdradza rozmowie z Rewią jeden z menadżerów polskich gwiazd.

Oliwia Bieniuk bawi się na Open’erze – pokazała swoją stylizację. Wygląda jak prawdziwa gwiazda!

Natomiast rodzinie się nie podoba, że już jako nastolatka zarabia takie pieniądze. Obawiają się, że może zejść na złą ścieżkę kariery.

Oliwka ma już status gwiazdy i sława może zaszumieć jej w głowie. To nie jest przecież normalna sytuacja, żeby nastolatka za kilka zdań w internecie zarabiała kilka tysięcy złotych! Ania na pewno bardzo by się o nią martwiła – tłumaczy w Rewii bliska osoba z otoczenia rodziny.

Oliwia Bieniuk jest TAKA SZCZUPŁA – pokazała się w ulubionej stylizacji Kim Kardashian

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

ciao 🧝🏻‍♀️

Post udostępniony przez oliwka🥶 (@oliwia.bieniuk)

Wyświetl ten post na Instagramie.

opener!!!🤪@obagpolska

Post udostępniony przez oliwka🥶 (@oliwia.bieniuk)