Oliwia Bieniuk (18 l.) mimo młodego wieku, coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie. Nastolatka nie chadza na ścianki, ale angażuje się w różne projekty i trzeba przyznać, że ma do tego naturalne predyspozycje. Teraz w sieci ukazała się zapowiedź filmu znanego youtubera, w którym wystąpiła Oliwia. Jak wypadła?

Oliwia Bieniuk zaczyna karierę? Podpisała pierwszy kontrakt

Oliwa Bieniuk poszła w ślady mamy

Jakiś czas temu Jarosław Bieniuk przyznał w wywiadzie, że jego córka nie myśli o karierze, tylko jest skupiona na nauce. Przed najstarszą z dzieci Bieniuka i Anny Przybylskiej matura, ale Oliwia oprócz edukacji chce sprawdzić się w roli aktorki. Oliwia w październiku skończy 18 lat a jej kariera rozwija się w szybkim tempie.

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacje – Oliwia Bieniuk pokazuje fotki

Jakiś czas temu okazało się, że Oliwia została ambasadorką torebek, a teraz wystąpiła w filmie. Córka Bieniuka uczęszcza do liceum o profilu aktorskim. Mówi się również, że pobierała lekcje aktorstwa a teraz wystąpiła przed kamerami.

Opalona jak mulatka Oliwia Bieniuk chwali się efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej

Z aniołkami reżysera pozdrawiamy z planu nowego filmu. Trudny temat, aż 15 scen jednego dnia,szybkie tempo od 9 do 20 ale dziewczyny poradziły sobie świetne. Intuicja mnie nie zawiodła by właśnie je zaprosić do projektu. Dziś też wyczerpujący dzień, trzymajcie kciuki. Zgadniecie o czym będzie film – podpisał zdjęcie Reżyser Życia.

Na Instagramie Daniela Rusina, znanego w sieci jako Reżyser Życia, ukazał się trailer jego najnowszego filmu. Daniel jest  youtuberem i twórcą krótkich filmów o tematyce społecznej. Jego produkcje zawsze chwytają za serce i poruszają ważne tematy. W najnowszym filmie wystąpiła Oliwa Bieniuk.

Oprócz bycia reżyserem kocham też być operatorem. Każdy kadr jest dla mnie obraz. Wiecie że najnowszy film kreciliśmy 2 dni i powstało ponad 111 ujęć? Marzy mi się produkcja żeby na spokojnie filmować parę dni bez pośpiechu. Kiedyś się uda 😎 Film prawdopodobnie w poniedziałek o 18 – czytamy.

Fani w komentarzach zgodnie przyznali, że z niecierpliwością czekają na film. Oprócz Oliwii na ekranie możemy zobaczyć inne gwiazdy młodego pokolenia. Wystąpiły m.in. Ola Nowak, Wersow, czy Magda Bereda.

Nie mogę się doczekać będzie totalny kozak.

uwielbiam twoje filmy strasznie poruszają.

robisz tak konkretną robotę że na prawdę wielkie ukłony.

Mega – pisali Internauci.

Myślicie, że Oliwia talent odziedziczyła po mamie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nie tylko Oliwia Bieniuk tak wyrosła. Jasiek i Szymon to już przystojniacy

Fani dopytują Martynę Gliwińską, dlaczego nie pojechała z Bieniukiem na wakacje

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski na wakacjach z Jarosławem Bieniukiem