Doda pół roku temu rozwiodła się z mężem Emilem Stępniem. To małżeństwo dało jej mocno w kość, przeszła depresje i załamanie psychiczne. Po rozwodzie stanęła na nogi i zajęła się pracą nad kolejnym albumem.

Doda szczerze o swoich MAŁŻEŃSTWACH: „Byli odbiciem moich deficytów”

Doda ma już nowego chłopaka?

Z kolei niedawno informowaliśmy, że Rabczewska zakończyła pracę na planie do programu reality-show „Doda. 12 kroków do miłości”. Piosenkarka w najnowszym show będzie szukała właściwego mężczyzny z pomocą ekspertów. Wygląda na to, że już znalazła?

OMG! Doda przed kamerami będzie szukała trzeciego męża

Ostatnio Doda jest zauważana u boku 36-letniego Dariusza Pachuta – ratownika medycznego, podróżnika i sportowca, a do listy osiągnięć można jeszcze dodać, były chłopak Doroty Gardias. Rozstał się z pogodynką w marcu tego roku, więc całkiem niedawno.

Skąd domysły, że Doda jest w bliskiej relacji z podróżnikiem? Po pierwsze Dariusz udostępnił piosenkę „Melodia ta” w dniu premiery na swoim Instagramie. Następnie na łamach tygodnika „Twoje Imperium” ukazały się zdjęcia z ich wspólnej wycieczki rowerowej.

Doda promuje swój nowy program, w którym będzie umawiać się na RANDKI (ZDJĘCIA)

Natomiast w gorący wtorek, Pachut udostępnił zdjęcie na InstaStory, na którym pozuje na plaży z tajemniczą kobietą w bikini.  Mimo że nie widać twarzy, to jednak da się rozpoznać charakterystyczną sylwetkę artystki.

Doda u boku Dariusza Pachuta Fot. Instagram/dariuszpachut

Doda, SK:, , fot. AKPA

Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA