Doda jest jedną z tych gwiazd, które nie mają szczęścia w miłości. Wszystkie jej burzliwe związki zakończyły się klęską. Rozpadło się jej małżeństwo z Radosławem Majdanem, związek z Nergalem, Błażejem Szychowskim, Emilem Haidarem, a także jej ostatnie małżeństwo z Emilem Stępniem.

Teraz artystka postanowiła, że w 2022 roku skupi się na sobie i wciąż próbuje nowych, ekscytujących rzeczy. Nie zapomniała jednak o swoich nieudanych związkach, ale zamiast ubolewać nad przeszłością, postanowiła opowiedzieć o nich w wywiadzie i wyjawić jaką lekcję z nich wyniosła.

Doda i jej burzliwe związki. Dlaczego większość zakończyła się awanturą?

Doda szczerze o swoich MAŁŻEŃSTWACH

W rozmowie z serwisem Plotek.pl Doda opowiedziała czego nauczyły ją poprzednie małżeństwa. Artystka przyznała, że partnerzy, których wybierała byli odbiciem jej nieprzepracowanych problemów:

Mnie nikt nie stał z pistoletem nad głową i nikt mnie do niczego nie zmuszał, więc to poniekąd moje nieprzepracowane deficyty, problemy. Każdą troskę, każdy problem, który przez nich miałam, każdą krzywdę, którą mi wyrządzili dlatego, ponieważ byli odbiciem moich deficytów i moich potrzeb, których nie przepracowałam.

Zapewniła jednak, że każde z małżeństw wiele ją nauczyło i wyciągnęła z tych relacji wnioski na przyszłość:

Jedno małżeństwo nauczyło mnie, jak bardzo trzeba szanować ludzi, z którymi się pracuje. Każdy z nich ma swoje problemy, swoje troski, każdy z nich może mieć różne sytuacje w życiu (…) trzeba mieć więcej empatii i zrozumienia.

Doda zdradziła też, że jej najnowszy teledysk w dużym stopniu nawiązuje do jej poprzednich związków:

Zrobiłam w tym teledysku motyw lustra i zwierciadła, na którym leżę i widzę swoje odbicie, które rozbijam. To jest metafora przepracowania tego zwierciadła i tych błędów, których już nie chcę popełniać

Na koniec gwiazda wyznała, że pomimo cierpienia, które zaznała ze strony byłych partnerów, wciąż wierzy w miłość. Myślicie, że kiedyś w końcu znajdzie swoją drugą połówkę?

Doda o swojej przyszłości i muzyce

Doda, fot. akpa

Doda, fot. akpa

Doda pierwszy raz od dwóch lat ubrała choinkę! Skąd ta zmiana?

fot. Instagram: dodaqueen

OMG! Doda zmienia IMIĘ i NAZWISKO

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Doda po latach w końcu zapisała się na KURS! „Chciałam a bałam się”

Doda. fot. Instagram @dodaqueen

Doda. fot. Instagram @dodaqueen

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Doda, fot. AKPA

Doda znów w NOWEJ fryzurze. Tym razem z GRZYWKĄ!